• Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego „Uni Klinik - Chirurgia Plastyczna”;
• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ...

• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery);
• Uczestnik licznych ogólnoświatowych zjazdów, konferencji oraz szkoleń.
• Czynny operator i konsultant w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej;
• 2007-2012 Operator i konsultant w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego w Warszawie;
• 2002-2008 - Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. Prof. Orłowskiego;
• 2007 - Specjalizacja z chirurgii plastycznej, ocena bardzo dobra – kier. specjalizacji Prof. J. Jethon;
• 1996-2002 - Asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Warszawie
• 2002 - Specjalizacja II stopnia z chirurgii ogólnej, ocena bardzo dobra – kier. specjalizacji Prof. M. Borkowski;
• 1997 - specjalizacja I stopnia z chirurgii ogólnej, ocena bardzo dobra - kierownik specjalizacji Prof. M. Borkowski;
• 1995 - 1996 - asystent w Klinice Głowy i Szyi Centrum Onkologii ul. Roentgena 5 ordynator - Dr. J .Pietruszkiewicz;
• 1993 - 1994 - asystent w Klinice Psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie ul. Sobieskiego 1/9 ordynator Dr hab. J. Wciorka;
• 1992 - staż podyplomowy w Szpitalu Praskim w Warszawie;
• Dr Maciej Charaziński to autor i współautor publikacji z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej, a także medycyny estetycznej;
• Trener w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Witam, na poczatku stycznia Dr charazinski powiekszal mi piersi z efektu jestem bardzo zadowolona ,doktor zrobil juz na konsultacji na mnie bardzo dobre wrazenie i nie mialam watpliwosci ze to wlasnie u niego sie zoperuje , opieka w klinice rowniez bardzo mila ,fachowa i profesjonalna ,polecam. ania

Dzien dobry w czerwcu tego roku w uni klinik u Dr Charazinskiego mialam robiona korekte nosa ,teraz ok 3 miesiecy po operacji nos wyglada bardzo ladnie i naturalnie , zaluje ze wczesniej nie zdecydowalam sie na operacje ,polecam pana doktora i ta klinike aga1978

aga1978

Witam Dr Charazinski operowal mnie 2 miesiace temu mialem robiona liposukcje brzucha z efektu jestem bardzo zadowolony ,po samej operacji bardzo szybko doszedlem do siebie ,do kliniki przylecialem z anglii ,wszystko zostalo swietnie zorganizowane i zalatwione, polecam:) i pozdrawiam Doktora oraz personel Kliniki

Polecam dr Charazinskiego zrobil u mnie plastyke brzucha rewelacyjnie to wyglada nie zaluje ani chwili ,ze zdecydowalam sie wlasnie na niego, FACHOWIEC!!! zna sie na tym co robi,a podejscie do pacjenta super profesjonalne oby jak najwiecej takich lekarzy! klinika tez na WYSOKIM poziomie.

Doktor Charazinski przeprowadzal u mnie operacje powiekszenia piersi implantami z rozmiaru "a" na "c" efekt jest wspanialy, w tej chwili minelo okolo pol roku po operacji i blizny sa prawie niewidoczne:) jestem bardzo zadowolona ze swojego nowego biusciku ,polecam doktora!

jestem bardzo zadowolona ze swojego nowego biusciku ,polecam doktora!

W klinice Uni Klinik tydzień temu miałam wykonaną korektę górnych powiek a dzisiaj zdjęcie szwów - jestem zdumiona wspaniałym efektem. Doktor jest wiarygodnym i bardzo dobrym fachowcem. Mogę już chodzić bez okularów i cieszyć ładnym "okiem". Gorąco polecam doktora i klinikę.

dr Charazinski to swietny specjalista ,operowalam sie u niego dwa lata temu , liposukcja i plastyka brzucha , jestem bardzo zadowolona z uslug Doktora , polecilam go juz dwum moim kolezankom ktore powiekszaly piersi, bardzo fajny i wzbudzajacy zaufanie czlowiek.

Doktora Charazinskiego polecila mi znajoma ktora operowal,u mnie przeprowadzil operacje odsysania tkanki tluszczowej z brzucha oraz plastyke brzucha , w tej chwili jestem 4 miesiace po operacji ,efekty sa naprawde imponujace , brzuch wyglada bardzo fajnie , konsultacja , operacja i obsluga w klinice na piatke! jak ktos szuka naprawde dobrego chirurga plastyka to z pelna odpowiedzialnoscia moge polecic Dr Charazinskiego

Doskonały i fantastyczny fachowiec. Uczciwy do bólu, ale to dobrze. jestem mu niezwykle wdzięczna za pomoc.

Witam, również polecam Pana dr Charazińskiego. Dwa miesiące temu poddałam się operacji powiększenia piersi w kameralnej klinice. Implanty okrągłe. Efekt?z rozmiaru b uzyskałam rozmiar d. Piersi równiutkie, jestem mega szczęśliwa i uważam, że było warto!