• Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego „Uni Klinik - Chirurgia Plastyczna”;
• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ...

• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery);
• Uczestnik licznych ogólnoświatowych zjazdów, konferencji oraz szkoleń.
• Czynny operator i konsultant w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej;
• 2007-2012 Operator i konsultant w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego w Warszawie;
• 2002-2008 - Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. Prof. Orłowskiego;
• 2007 - Specjalizacja z chirurgii plastycznej, ocena bardzo dobra – kier. specjalizacji Prof. J. Jethon;
• 1996-2002 - Asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Warszawie
• 2002 - Specjalizacja II stopnia z chirurgii ogólnej, ocena bardzo dobra – kier. specjalizacji Prof. M. Borkowski;
• 1997 - specjalizacja I stopnia z chirurgii ogólnej, ocena bardzo dobra - kierownik specjalizacji Prof. M. Borkowski;
• 1995 - 1996 - asystent w Klinice Głowy i Szyi Centrum Onkologii ul. Roentgena 5 ordynator - Dr. J .Pietruszkiewicz;
• 1993 - 1994 - asystent w Klinice Psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie ul. Sobieskiego 1/9 ordynator Dr hab. J. Wciorka;
• 1992 - staż podyplomowy w Szpitalu Praskim w Warszawie;
• Dr Maciej Charaziński to autor i współautor publikacji z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej, a także medycyny estetycznej;
• Trener w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Dr Charazinski operowal mnie w styczniu, liposukcja brzucha ,jestem bardzo zadowolony nawet nie myslalem ,ze efekt bedzie az tak dobry , polecem tego lekarza zna sie na tym co robi.

u doktora charazińskiego robiłam botoks sculptre volume / policzki/

u doktora charazińskiego robiłam botoks sculptre volume / policzki/

U dr Charazińskiego wykonywałem korektę nosa po nie do końca wcześniej udanej operacji u innego i to bardzo medialnego "PANA DOKTORA". W chwili obecnej generalnie jestem zadowolony i z pełną odpowiedzialność moge polecić p. Charazinskiego pomimo wcześniejszego uprzedzenia do chirurgii plastycznej. Ogólna ocena baradzo dobra. polecam. Patryk P.

Maciej Charaziński,lekarz którego można polecić każdemu wymagającemu pacjentowi.Jest znakomitym chirurgiem plastykiem z wyjątkowym wyczuciem estetyki.Spełnił wszystkie moje oczekiwania.Oby wszyscy lekarze wykonywali swój zawód z taką pasją.

Od rąk Pana Doktora można się wręcz uzależnić :) Jestem 4 dni po przeszczepie tkanki tłuszczowej na twarz i usta. Efekt po porostu znakomity. Co prawda zostały jeszcze małe zasinienia ale wszystko wygląda bardzo naturalnie, przy okazji pozbyłam się niechcianego tłuszczyku z wewnętrznej strony ud :)

Byłam u tego lekarza raz i więcej nie mam zamiaru. Doktor od poczatku był w złym nastroju. Chciałam wymienić u niego implanty piersiowe. Doktor traktował mnie z góry, nie dawal mi dojść do głosu i był bardzo grubiański. Poza tym zaproponował mi cięcie na kotwicę...co o zgrozo byłoby dla mnie samookaleczeniem w tym przypadku. Całe szczęście, że swoim zachowaniem tak mnie wystraszył, że poszłam do innego lekarza. Ten, "inny lekarz" wykonał tę sama operację przez cięcie przez brodawkę. Ocena sama się narzuca...

Zdecydowanie POLECAM dr MaciejaCharazińskiego, pracuje w Klinice dr Sankowskiego w Warszawie. Robił mi dwie poprawki (piersi i lipo) po Dr Sławomirze Łoniu z Linea Corporis i uważam że lepiej trafić nie mogłam. To co zrobił z moim zdeformowanym ciałem zasługuje na Oskara w medycynie.

U doktora charazinskiego pol roku temu mialam wykonywana operacje powiekszenia biustu ,doradzil mi mniejszy implant niz chcialam i szczerze mowiac dobrze ,ze go posluchalam z efektu jestem dzis bardzo zadowolona blizny sie zagoily bardzo ladnie i biust mam sliczny :)))

Bardzo polecam doktora Charazinskiego ,jestem po operacji plastyki piersi efektem jestem zachwycona ,roznica jest ogromna, lekarz godny polecenia pozdrawiam :)

pozdrawiam :)

Dziękuje dr Charazińskiemu za „ miłą” atmosferę podczas konsultacji. Dziękuję za niedopuszczenie do głosu. (lekarz wie lepiej), za wmawianie mi problemów, których nie mam łącznie z niezrównoważeniem emocjonalnym ( lekarz traci cierpliwość, wybucha agresją na pytania pacjenta, wpada w szał na wzmiankę o innym lekarzu) Pytam zatem kto ma problem z emocjami: lekarz czy pacjent? Aż strach pomyśleć jak się zachowuje dokor, gdy efekt zabiegu trzeba poprawić? Słowem odradzam. Nie polecam.

Pytam zatem kto ma problem z emocjami: lekarz czy pacjent?
Aż strach pomyśleć jak się zachowuje dokor, gdy efekt zabiegu trzeba poprawić?
Słowem odradzam. Nie polecam.