dr n. med. Maciej Chojnicki

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

Doktor Chojnicki wykrył poważną wadę serca naszej córeczki w 20 tygodniu ciąży i uczestniczył w jej operacji. Gdyby nie jego diagnoza Lenka zmarłaby krótko po porodzie. Doktor Chojnicki jest nie tylko świetnym specjalistą, ale i wspaniałym człowiekiem, spokojnie i dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania, ma świetne podejście do dzieci. Panie Doktorze, z całego serca dziękujemy za uratowanie życia naszej córeczki oraz wsparcie jakim nas Pan obdarzył. Dziękujemy!

Bardzo polecamy Pana doktora świetny fachowiec. Nasza Ola miała zabieg w szpitalu w Gdańsku wszystko OK.

Bardzo polecamy Pana doktora świetny fachowiec.
Nasza Ola miała zabieg w szpitalu w Gdańsku wszystko OK.

FENOMENALNY GENIUSZ .Dr Chojnicki leczy i poprowadził operację mojej córki w Szpitalu Kolejowym. MOIM ZDANIEM TO PRAWDZIWY DAR OD BOGA dla nas tu na ziemii :) PODZIWIAM GO JAKO CZŁOWIEKA I LEKARZA .To Profesjonalny , Przemiły Perfekcyjny GENIUSZ, do tego jeszcze skromny !URatował jej życie. Dla niego to zwykły zabieg implant zamykający PDA , ale tym zabiegiem uratował nam zycie . Nie tylko mojej córce , ale i nam rodzicom , przywrócił nam normalne spokojne zycie . Córka zaczęła jeść, skończyły się nadcisnianiai nasz płacz nad nią. Wczesniej żyłam jak ...

Wczesniej żyłam jak wampir (dziecko jadło tylko podczas snu I TO 200ml na cały dzień -8 miesięcznedziecko tak niepełna szklanke mleka to wszystko na cłąy dzien ) a ja musiałam je męczyc zeby co 3 godziny zasnęło i jadło .Koszmar, po operacji sytuacja sie zmieniła diametralnie jadła po 700ml na dzien !
Doktor Chojnicki -jak dla mnie niezwykły i mam wrażenie że całymi dniami opiekuje się pacjentami . Non stop w szpitalu. Rewelacyjny lekarz wszystko wytłumaczy , poświęci czasdosłownie IDEAŁ LEKARZA :) DZIĘKUJĘ , DZIĘKUJĘ DZIĘKUJE , BĘDĘ WDZIĘCZNA DO KOŃCA ZYCIA !!
A. Syguła :)

Witam. Ten lekarz uratował życie mojego synka 3 razy.. Jest profesjonalistą i wspaniałym człowiekiem.. To co robi dla tych niewinnych dzieci przekracza naszą wyobraźnię. To jest anioł, nie człowiek.. :) Jolanta Dykowska

Lekarz doskonały pod każdym względem,pełen profesjonalizm a do tego bardzo sympatyczny. Polecam!!!