2,9

Nie polecam. Nie wiem z jakiej racji lekarz zwraca się do pacjentek "na "Ty". Usg trwa 2 min. z czego nic nie zapisane ani w komputerze ani w książeczce. Dobrze że to jednorazowa wizyta z racji urlopu mojego lekarza, więcej bym nie poszła. Głupie odpowiedzi na zadawane pytania. Przez taką wizytę muszę teraz prywatnie robić usg bo mój lekarz prowadzący nic nie ma zapisane z usg u tego lekarza. Odradzam.

Brak wiedzy traktuje pacjenta jak rzecz, omijajcie go szerokim lukiem jest wiele innych lekarzy ktorzy maja inne podejscie do pacjentow, zaprasza tylko na wizyty prywatne zeby tylko kase brac, przez nfz nie widzi ciazy i niechce prowadzic ciazy ani dac l4 ale jak sie przyjdzie prywatnie na ul. biala to juz bedzie widzial i prowadzil ciaze i da l4. Nie polecam!!!!!!!!!!!!

Uważam go za bardzo dobrego lekarza. A co najbardziej mi się w nim podoba? To, że nie robi z igły wideł i nie straszy, jak inni. Dla niego mój przypadek był czymś normalnym i powiedział wprost, że takim jest dla niego natomiast dla innych była to już prawie patologia. Ponadto z ust Pana Chwiruta doczekałam się wreszcie uznania za coś, co inni potępiają i nazywają skrajną nieodpowiedzialnością, a ja sama jestem z tego wyczynu i z siebie mega dumna. Lekarz w sam raz dla odważnych i rozumnych. Świetne podejście

Brak wiedzy, kompetencji, totalna ignorancja pacjentki i jej problemów! Olewajace podejście prowadzące do tragicznych konsekwencji! Stanowczo odradzam i przestrzegam przed tym "lekarzem "! Z takim bezczelnym i chamskim podejsciem dziwie się, że ktokolwiek jeszcze do niego chodzi na wizyty. Szczerze Wam radze,jak najdalej od tego gościa!

miły, uprzejmy, nie będę pisać na co najmniej 100 znaków,nie będę pisać na co najmniej 100 znaków,nie będę pisać na co najmniej 100 znaków,nie będę pisać na co najmniej 100 znaków,nie będę pisać na co najmniej 100 znaków,nie będę pisać na co najmniej 100 znaków,

Polecam to naprawde dobry lekarz... gdy ja mialam problem z innym lekarzem ktory nie chcial prowadzic mojej ciazy to on ja poprowadzil i zawsze dawal odpowiednie skierowania na badania oraz rady...

Pan doktor wcale nie tłumaczy choroby, jest dla swoich pacjentek wprost obojętny byle szybko skończyć. To smutne, że lekarze podchodzą do swoich pacjentów jak do rzeczy a nie ludzi!

ja chodze do doktora jest w miare za niedlugo rodze 2 miesiace i jak do tej pory nie mam zastrzezen do niego tylko mugłby wiecej o dzidziusiu muwic jak tam sie to rozwija a nie wszystko sie dopytywac albo uslyszec ze dobrze jest

Dr Chwiruta uważam za kompetentnego i odpowiedzialnego specjalistę,serdecznie polecam.

witam ja chodziłam do niego w czasie ciazy byłam w trzecim tygodniu ani niedal skierowania na badania dopiero po gdy bylam w szustym tygodniu to dal mi skierowanie ale puzniej juz nawet dobrze bylo a jak mialam wszesniejsze skurcze i bul brzucha pod koniec ciazy to mi nospe kazal łykac a ciaza skonczyla sie cesarka gdyz byly skurcze a dzidzia byla wysoko to wtedy expresowo zareagowl ogulnie ma podejcie a druga strona to ze pracuje w szpitalu i jest pamietliwy