lek. dent. Maciej Dąbała

2,6

Nie polecam.Lekarz nie słowny , obiecywanie i na tym zostało .. po 2 latach leczenia orto chyba czeka mnie wizyta u bardziej doświadczonego orto ..

A ja polecam. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Leczyłam się ortodontycznie 4 lata u Pana Macieja i jestem zadowolona. Miałam tragiczną wadę zgryzu, a dziś nie ma po niej śladu. Wszystko wyjaśniane na wizycie od A do Z, brak wszelkich wątpliwości co do kompetencji lekarza. W końcu mogę cieszyć się pięknym uśmiechem.

Ortodonta, który posiada jakąś wiedzę na temat wykonywanego przez niego zawodu, natomiast jest on kompletnie niesłowny. Na umówioną wizytę spóźnił się 35 minut, oczywiście po ostatecznym przyjęciu, jako pacjent nie otrzymałem żadnych przeprosin, ani nawet wyjaśnienia. Dodatkowo przyszedł całkowicie rozkojarzony, na temat mojego leczenia nie dowiedziałem się nic... Lekarz wszystko mówił w całkowicie niezrozumiały sposób. Na samym początku powiedział jeden konkret, który na sam koniec wizyty (po moim zapytaniu dla pewności) zaprzeczył, mówiąc kompletnie coś innego. Nie stwierdził nic, ponadto powiedział, żeby zapisać się do zwykłego dentysty, który lepiej oceni stan mojego uzębienia. Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, spóźnialstwo, w dodatku komentarze nie potrzebne podczas wizyty. Ogółem nie polecam.

Świetny lekarz z super podejściem do dziecka , zaraz uśmiechem . Dziecko się nie stresuje . Za każdym razem instruuje . Polecam

Lekarz moze i dobry ale bardzo nie slowny, umowiona wizyta na godzine, lekarz przychodzi sobie 34min spozniony jakby sie nic nie stalo, nawet slowa przepraszam, nic… i jeszcze dolicza do trwania wizyty, dluzsza wizyta wiecej kasy, wiadomo ze dluzsza bo sie spoznil a przez to ja jestem spozniony na spotkanie