lekarz Maciej Dec

Otolaryngolog

W czasach epidemii covid-19 chyba jeden z niewielu lekarzy, którzy nie ulegli panice koronowirusa i naprawdę dalej chcą pomagać pacjentom. Pan Doktor Maciej Dec po rozmowie telefonicznej jak jeden z niewielu laryngologów zgodził się na tradycyjną wizytę nie próbując zdiagnozować mojej przypadłości przez telefon. Poprzedni lekarze proponowali jedynie taką formę pomocy przez co byłam błędnie diagnozowana przez ponad 2 tygodnie. Oczywiście sama wizyta również przebiegła tak jak powinna, lekarz po dokładnym badaniu, językiem dostępnym dla każdego wyjaśnił mi moją dolegliwość. Okazało się, że poprzednicy pomylili anginę z mononukleozą przez co niepotrzebnie przyjmowałam antybiotyki na całe szczęście na Pana Doktora Macieja Deca trafiłam przed rozpoczęciem przyjmowania antybiotyku zawierającego amoksycylinę, która mogłaby wywołać u mnie wysypkę. Wielki szacunek należy się także dla Pana doktora za zainteresowanie pacjentem. Pan Doktor zgodził się, abym wyniki badań przesłała mu mms-em, pomimo, że zrobiłam to w późnych godzinach nocnych Pan Doktor jeszcze tego samego dnia ustosunkował się do nich w sposób taki sam jak podczas wizyty bardzo dokładnie a zarazem jasny dla pacjenta. Był pierwszym lekarzem, który po ponad 2 tygodniach naprawdę zdecydował się mi pomóc.

Pierwsza wizyta z niespelna dwuletnim chlopczykiem. Ppdejscie dr rzeczowe,ale dostosowane do wieku i zachowania pacjenta. Spokojny i uprzejmy,dokladnie tlumaczyl problem. Polecam.