lekarz Maciej Dragon

Ortopeda

2,1
1,9

USG bioderek u dziecka trwa sekundę. Na pytanie matki czy wszystko jest ok odpowiada chamsko "nie wiem badaml!!" . Wydarl sie jak bysmy glusi byli. Ale jak mówi jak ma się położyć dziecko to brynczy pod nosem ze ledwo da się zrozumieć. Bardzo nieprzyjemny. Nie odpowiada na pytania rodziców, bo po co skoro na zewnątrz kolejka ludzi. zero podejscia do dzieci. Pielegniarka wypisuje opinie - chyba wszyscy maja takie same, bo on slowem do niej sie nie odzywa wiec nie wiem skad to bierze.. Jedne co sie mozna dowiedziec i niego na wizycie to "pieluszkowac typowo - za 4tygodnie do kontroli". NIE POLECAM!

Wizyta u pana "doktora" z dzieckiem na USG bioder trwała 15 sekund !!!! Na biurku już przygotowane przez pielęgniarki gotowe opinie tylko do podpisu ... brak słów, pominę już ponad godzinę spóźnienia się pana doktora .....

Jeszcze nie spotkałam takiego lekarza, usg kolana trwało jedną sekundę, wysłał mamę z wielkim bólem kolana na rentgen, który jest w przychodni na miejscu ale zaznaczył że mamy już nie przyjmie, dał tabletkę przeciwbolowa. Mama z płaczem I z rozbawieniem wrocila do domu. Nie polecam tego lekarza

Odradzam podczas wizyty kontrolnej z moją ciocią lekarz nawet nie wstał z krzesła żeby rękę obejrzeć.Zlecił RTG po czym dowiedziałam się że złamania nie da się leczyć i zacytuję (na coś trzeba umrzeć ) Bardzo niemiły odradzam bardzo po raz pierwszy lekarz doprowadził mnie do płaczu swoją znieczulicą

Negatyw dużymi literami pisany taka jest moja opinia nawet nie raczył dotknąć kręgosłupa dał skierowanie rtg i nawet nie poczekał za zdjęciem w nosie ma pacjenta dosyć ze miał godzinne opóźnienie to nie raczył poczekać 5 minut liczy się rylko kasa !!! A nie dobro pacjenta !!

Odradzam wizytę u tego lekarza,jest bardzo chamski i ordynarny,zero podejścia do pacjenta ,brak empatii.NIE POLECAM

...................... Nie polecam :) złe podejście do klientów.....................................

Czekam na operacje, która już za dwa dni. Obawiam się jej jak każdej innej, ale od jej powodzenia zależy czy będę chodziła. D o tej pory jestem bardzo zadowolona z tego lekarz, ale przekonam się już niedługo czy moje zdanie o nim nadal będzie takie. Mam nadzieję, że po operacji nadal będzie tak samo interesował się moim zdrowiem.

zdecydowanie nie polecam lekarz do bani -szkoda czasu i nerwow bylem panie wszystko oki tylko noge mi wyszarpal wizyta pare dni pozniej u innego lekarza -i odrazu skierowanie na zabieg -kumplowi robil ostatnio kolano tez jakos srednio to wyszlo -zdrowie masz jedno jak je szanujesz szukaj dalej

Lekarz beznadziejny.Na dyżurze w szpitalu wziął kase,pomachał nogą i powiedział ze jest ok,nie skierował nawet na USG.Po czasie na własną rękę zrobiłem USG i okazało się że mam zerwane więzadło.Zdecydowanie odradzam!