lekarz Maciej Dragon

1,8
1,8

Bardzo nie uprzejmy, egocentryczny, nie posiada kompetencji w dziedzinie ortopedii. Ten człowiek nie potrafi zdiagnozować pacjenta. Posiada w sobie,, Syndrom Boga w sobie". Nie polecam wizyt u tego człowieka, poza tym wykazuje brak szacunku oraz cechuje go brak kultury osobistej.

Byłem ostatnio u „doktora” Dragona. Absolutny brak kultury. Dodatkowo nawet nie spojrzał w dokumenty bo stwierdził że on wie lepiej. Nie polecam

Bardzo nieuprzejmy lekarz, zauważył, że jestem osobą młodą, po wypadku komunikacyjnym i z przemieszczeniem kości, jednak dosłownie nakrzyczał na mnie, mówiąc, że on wie lepiej, ponieważ, ma 30 lat doświadczenia. Poczułam się zlekceważona i odmówiono mi jakiejkowiek pomocy, spychając wszystko na lekarza prowadzącego, jednak go nie posiadam. Jedyne co zaproponował to skierowanie na fizykoterapię i przepisał mi do karty to, co usłyszał. W gabinecie byłam przez pięć minut, z czego cztery odpalała się płyta ze zdjęciem. Nawet nie spojrzał w dokumenty, które posiadałam. Nie polecam i odradzam, straciłam tylko czas, nerwy i pieniądze.

Brak profesjonalizmu, wiedzy i chęci pomocy pacjentowi. Odradzam wizyty. Niestety musiałam dać 1 gwiazdkę, a aż się prosi żeby ocenić powyższe na 0

Fantastyczny lekarz. Miałam złamaną kość promieniową w lewej ręce, Pan Doktor od początku mi pomógł w diagnozie i leczeniu. Zawsze mówił co robić i jak ćwiczyć, żeby było lepiej i jak najszybciej usprawnić rękę. Szczerze, polecam i to bardzo. To bardzo kompetentny lekarz i na pewno pomocny!!

W odstępie 3 lat bylam z moją mamą u Pana doktora 3 razy. Dwie pierwsze wizyty dotyczyly przykurczu ścięgien w ręce i tutaj pierwsze badanie na NFZ,w miarę ok(trzeba doktora wypytywac, bo sam z siebie nie powie nic na temat badania)Jednak na tej wizycie wymuszono na nas kolejną prywatną... Po kilku latach widzimy się z lekarzem na wizycie kontrolnej, po złamaniu kosci udowej. 70cio letnia kobieta idzie o kulach do oddalonej o około 300 metrów placówki na RTG, gdzie pielęgniarki uświadamiają nas że na skierowanie jest biodro, a nie udo...No ...

W odstępie 3 lat bylam z moją mamą u Pana doktora 3 razy.
70cio letnia kobieta idzie o kulach do oddalonej o około 300 metrów placówki na RTG, gdzie pielęgniarki uświadamiają nas że na skierowanie jest biodro, a nie udo...No ok, ja nie jestem lekarzem...
Wracamy ze zdjęciem do gabinetu,gdzie lekarz pyta dlaczego biodro było prześwietlone a nie udo?! No bo tak Pan zlecil-odpowiadam!
No i jak się państwo domyślacie dostajemy kolejne skierowanie na RTG,kolejna dawka promieni, kolejna wyprawa o kulach...
Reasumując,taki lekarz powinien miec na nazwisko Pomyłka...

Lekarz nie potrafił włączyć zdjecia roentgenowskiego (mega noob), zlecił drugie zdjęcie narażając mnie na nadmierne dawki napromieniowania (MEGA niebezpieczne), po obejrzeniu zdjęcia stwierdził że trzeba zrobić USG (jakby nie mógł zrobić samemu,maszyna stała za jego plecami, nowiutka, gotowa do użytku, ino brać), terminy usg na przyszły rok (żałosne), wole chyba kopnąć w kalendarz niż pierkwaczyć się z tymi badaniami (*NA SERIO*).

Lekarz kompletnie nie mający żadnej wiedzy, pół roku "leczył" moja mame w taki sposób, że teraz nie wiadomo co będzie dalej. Jedynie co robi z pacjentem za 220zl to wystawia leki, drogie w dodatku, które za grosz nie pomagały, wręcz przeciwnie. Cała wizyta trwa 5 minut może nawet i nie. Jest to typ lekarza który aby przyjmuje żeby zarobić a nie pomaga w niczym. Mama będąc na wizycie w piątek jak zwykle dostała aby śmieszny lek przeciwbólowy a w sobotę trzeba było już jechac do ortopedy który stwierdził zakażenie , noga zaczęła puchnąć, boleć. Ja się pytam za co on bierze tyle pieniędzy ? Taki ktoś nie powinien być lekarzem. NIE POLECAM !!!!

Lekarz sprawia wrażenie nie zainteresowanego pacjentem. Szybkie badanie i słabe tłumaczenie tego co się z pacjentem dzieje. Najbardziej rozbawił mnie tekst: że jak skutki pourazowe, to nie wie czego się od niego oczekuje.. :) Jak ktoś chce odbębnić badanie dla świętego spokoju - świetne miejsce - 5 minut i po sprawie Jak ktoś chce dowiedzieć się czegoś konkretnego - to nie polecam

Jak ktoś chce dowiedzieć się czegoś konkretnego - to nie polecam

Lekarz godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona. Te negatywne opinie piszą pewnie ludzie, którzy nie mają w ogóle medycznego wykształcenia albo oczekują szczególnego traktowania. Lekarz konkretny z doświadczeniem.