Świetny lekarz! Mam piękne i zdrowe uzębienie dzięki Panu Doktorowi. Nigdy mnie nie zawiódł, od prostych wypełnień po skomplikowane leczenie kanałowe.

Leczę się u Pana Macieja już od kilku lat, plomby które założył do dziś się trzymają, ze wszystkich dentystów jakich znam jest największym profesjonalistą. Dysponuje nowoczesnym gabinetem, nigdy mnie nie zawiódł.

Od kiedy tylko pamietam wizytu stomatologiczne kojarzyly mi sie z bolem i mekami na fotelu. Wszystko zmienilo sie gdy trafilam do dr Drewka. Wtedy byl to problem z 6 (raz juz leczona kanalowo). Na fotelu spedzilam kilka godzin ale dzis ze zebem nic sie nie dzieje. Doktor do kazdego przypadku podchodzi profesjonalnie, jest bardzo dokladny, zawsze tlumaczy leczony przypadek, uzywa najwyzszej jakosci sprzetu i poswieca pacjentowi tyle czasu ile wymaga dany przypadek. Pracuje wspolnie z zona z ktroa tworza ciepla i relaksujaca atmosfere w czasie wizyt. POLECAM!!!!

POLECAM!!!!

Pan Maciej Drewek to doskonały dentysta, godny polecenia w każdej sytuacji. Leczę się u niego od ok 10 lat, i nigdy mnie nie zawiódł. Dysponuje nowoczesnym sprzętem, okazuje się, że nawet wizyta u dentysty może być komfortowa. Przede wszystkim, jeżeli się za coś zabiera, robi to doskonale, w moim przypadku zawsze bezbłędnie. Wypełnienia założone przez niego ponad 8 lat temu trzymają się bez zarzutu, inni pacjenci też go polecają.

Nie jest to może najbardziej uprzejmy człowiek na świecie, ale fachowcem jest świetnym. Co do tego nie ma wątpliwości. Ma leczyć, a nie miło zagadywać.

The best! przemiły, kompetentny, z powołania lekarz! Atmosfera w gabinecie przeniła, tworzą świetny duet z żoną !

bardzo kompetentny stomatolog, poza tym ze jest dokladny to doskonale przewiduje układ przestrzenny zębów po zabiegu przez co nie czujemy ze mamy plombe.

Chodze do dr Drewka od lat, nie wyobrazam sobie korzystac z uslug innego stomatologa,jest najlepszy, zawsze ma aktualny sprzet,itp.

Jest to nasz "rodzinny" stomatolog od wielu lat i mogę polecić go z pełną odpowiedzialnoscią

Pełen profesjonalizm, przystępne ceny, nowoczesny gabinet i stosowane technologie leczenia. Miła, ciepła atmosfera.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog "?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza