Maciej Drosd

Radzę omijać szerokim łukiem.Lekarz o słabych kompetencjach, które nadrabia reklamą.Szkoda zdrowia.Absolutnie nie polecam.Gość bez klasy.

Świetne miejsce, gdzie można kompletnie odmienić wygląd uśmiechu, zdecydowanie polecam tą ofertę i metamorfozy uśmiechu.

Polecam, bardzo dobrze przygotowany gabinet z wielkimi możliwościami jeśli chodzi o pracę nad estetyką uzębienia.

Warto wybrać jego ofertę, świetny specjalista, który pomaga od A do Z zająć się wyglądem zębów całkowicie je odmieniając.

Oferta jeśli chodzi o poprawę wyglądu uzębienia wypada świetnie, można faktycznie na doświadczenie Pana Macieja liczyć.

Skuteczność działań mnie mocno zaskoczyła, faktycznie udało się z ich pomocą całkowicie odmienić wygląd uzębienia.

Zdecydowanie na plus, bardzo dobrze przygotowana oferta, dopasowana do potrzeb pacjenta i tego jakie ma problemy z uzębieniem.

Jak ktoś chce zmienić wygląd uzębienia to warto to zrobić z Panem Maciejem, gwarantuje doskonałe usługi.

Pan Maciej jako stomatolog estetyczny świetnie sobie radzi, efekty jego zabiegów doskonałe, zdecydowanie polecam.

Jeśli chcecie odmienić wygląd swojego uśmiechu to miejsce będzie do tego właściwe, na pewno uda się z ich pomocą.