dr n. med. Maciej Dzierżanowski

Fizjoterapeuta

Świetny specjalista w swoim fachu. Kompetentny dociekliwy otwarty na pacjenta. Zdecydowanie polecam !!!

dr Dzierżanowski to świetny specjalista. Bardzo mi pomógł przy ostrej rwie kulszowej, widać ogromną wiedzę i pewność siebie w tym co robi... Jestem po 2wizycie i widzę już poprawę, ból jeszcze się pojawia ale zaczynam już funkcjonować bez leków.. Polecam naprawdę pomaga.

Pelen profesjonalizm i kompetencje Pana Doktora. Pelna ulga po jednej wizycie. Dziekuje za dyspozycyjnosc. Bardzo polecam.

Polecam dr Macieja Dzierżanowskiego. Pan doktor jest świetnym specjalistą, profesjonalny, kompetentny , miły . Miałam bardzo poważne dolegliwości kręgosłupa. Pan Maciej obejrzał moją dokumentację medyczną oraz zdiagnozował problem. Po pierwszej wizycie ból był mniejszy, a po kilku zniknął. Jestem wdzięczna Panu doktorowi za to ,że uwolnił mnie od bólu i planowanego zabiegu operacyjnego. Dziękuję.

Doktor jest moim Aniołem. Pierwszy raz przyszłam z takimi bólami, że ledwo się trzymałam na nogach. Lekarze z otoczenia niebradzo wiedzieli co zrobić. Po trzech wizytach czułam, że żyje. Przeszły bóle pleców, głowy, drętwienie rąk. Dosłownie zaczęłam oddychać pełną piersią, bez bólu w klp, który również był podyktowany moimi schorzeniami. Teraz, przychodzę od czasu do czasu, jak coś "chrupnie" ;) Dziękuję z całego serca za pomoc i za podejście do pacjenta.

Świetny lekarz, sympatyczny a przede wszystkim kompetentny i skuteczny. Nigdy nie zawiodłam się na profesjonalnej wiedzy Pana doktora. Ból kregoslupa minął. Życie bez bólu jest wspaniałe. Polecam każdemu, kto ma podobne problemy.

Wspaniały lekarz, postawił mnie na nogi, gdy przed dwoma laty wypadł mi dysk, i dzis, po raz kolejny przywrócił do żywych, gdy ból kręgosłupa powrócił. Profesjonalny, bardzo kompetentny, a do tego niezwykle sympatyczny, polecam wszystkim! Oby wiecej takich lekarzy! Pozdrawiam!

Zdecydowanie polecam! Bardzo dobry lekarz, pomógł mi w bólach rwy kulszowej. Poradził w jaki sposób jej unikać. Dziękuję Panie doktorze.

Polecam dr Macieja, jego fachowość, umiejętności i życzliwość już niejedenj osobie pomogly w tym również mojej osobie. Zdecydowanie polecam.

Pan doktor to świetny specjalista. Kilkakrotnie korzystałam z fachowej pomocy Pana doktora, wspolczujacy i pełen oddania człowiek. Polecam każdemu z problemami kregoslupa.