lekarz Maciej Dziurkowski

1,9
1,8
2,2
1,9

Potwierdzam negatywne opinie o lekarzu. Nie przejmuje się dolegliwościami pacjentów, brak empatii, uczciwej informacji o chorobie i planu leczenia. Nie polecam!!!

Niestety, dowiedziałam się tego za późno, że to jest lekarz do pisania papierków za kasę a nie do leczenia ludzi.Błedna diagnoza,błędnie dobrane leki ,stracony czas ,pieniądze i zdrowie. Nie polecam.

Pań doktor odmówił dziecku pomocy w szpitalu , dziecko okaleczyło się, próba samobójczą . Zaczął mnie obrażać i mówić przy moim dziecku że jestem niepoważna zato wyraźnie zasugerował że ma gabinet prywatny . Nie chciał podpisać odmowy przyjęcia. Niestety nie mogę udostępnić nagrania z całej akcji a z chęcią bym to zrobiła

lekarz o niezwyklej wiedzy, szybko kojarzy dane od pacjenta, szybko i trafnie stawia diagnozy, ma doświadczenie lekarza szpitalnego, z oddziału psychiatrycznego, którego brakuje wielu psychiatrom, działającym w prywatnych gabinetach, bardzo polecam, jeśli ktoś ma problemy ze zdrowiem psychicznym to to jest najlepszy adres w Polsce....

Super lekarz nie wiem dlaczego tyle negatywnych opinii . Dzięki Doktorowi mogę normalnie funkcjonować a bylo już tak że nie wychodziłam z domu . Dziękuję za pomoc

Uprzejmy i kompletnie nieodpowiedzialny,jednym cięciem odstawił mi lek antydepresyjny który powinno się odstawiać stopniowo przez ok 2 tygodnie, w zamian zapisał mi lek przeciwpadaczkowy w bardzo duzej dawce mimo ze ,na padaczke nie choruję i nigdy nie chorowałem.Po tygodniu takiej "kuracji" na oddziale wypisałem sie na własne żądanie.Omijać szerokim łukiem tego pana,na szczęście trafiłem do doktor Bogusz- Brzęk ktora postawiła mnie na nogi po jego "kuracji" .

Omijać szerokim łukiem. To jest lekarz z tytułu, a biznesmen z zawodu. Jest uprzejmy i to wszystko. Błędne diagnozy i błędny dobór leków to u niego chleb codzienny. Nie polecam nikomu, kto faktycznie potrzebuje pomocy, a nie tylko papierków, które zresztą bardzo chętnie wypisuje.

NIE ZBLIŻAĆ SIĘ! To biznesmen, nie lekarz. Poświęca Ci 10-15 minut, nie pozwala wejść w dogłębną rozmowę, zadaje bardzo ogólnikowe pytania i po czymś takim wydaje diagnozę - z dużym prawdopodobieństwem błędu. Ale to umyślnie, bo leki które przypisuje są silne i zamieniają człowieka w uzależnione zombie, żeby tylko przychodzić na więcej prywatnych wizyt. 10 minut od matoła i stówka z czymśtam skasowana. Na następnych wizytach już tylko zadaje bardzo ogólne pytania o samopoczucie i temat nadal się nie rozwija. Jedynym plusem jest, że jest miły, ale zważając na tę ...

NIE ZBLIŻAĆ SIĘ! To biznesmen, nie lekarz.
Poświęca Ci 10-15 minut, nie pozwala wejść w dogłębną rozmowę, zadaje bardzo ogólnikowe pytania i po czymś takim wydaje diagnozę - z dużym prawdopodobieństwem błędu. Ale to umyślnie, bo leki które przypisuje są silne i zamieniają człowieka w uzależnione zombie, żeby tylko przychodzić na więcej prywatnych wizyt. 10 minut od matoła i stówka z czymśtam skasowana. Na następnych wizytach już tylko zadaje bardzo ogólne pytania o samopoczucie i temat nadal się nie rozwija. Jedynym plusem jest, że jest miły, ale zważając na tę praktykę to tylko taktyka manipulatorska.
Dwa lata mnie tak oszukiwał, jak już miałem rozum się wyrwać postawiono mi zupełnie inną, poprawną, diagnozę.

Jestem bardzo niezadowolona, wizyty trwały 5 min i nic nie pomógł, tylko sie pogorszyło. Polecam za to dr Jolante Boguś-Brzęk. Przyjmuję w Gdyni. Mi bardzo dużo pomogła. Wizyty trwają pół godziny albo dłużej. Jeżeli zależy Tobie na zdrowiu to zmień lekarza, bo nie wierzę, że ten lekarz jest Ci w stanie pomóc. Wiem co mówie, bo pół roku temu zmienilam i nie ma porównania.

Z początku sympatyczny Misiek, wydaje się, że słucha. Chorób nie tłumaczy, najczęściej coś bazgrze. Niezależnie od schorzenia dostaniecie jakieś neuroleptyki, bo innych leków Pan doktor nie uznaje. Zalecam pisanie opinii nie pod wpływem emocji, a także nie pod wpływem leków, które Pan doktor wypisuje. Osoba sympatyczna, ale raczej nie pomoże...