lek. dent. Maciej Ellmann

Cudowne miejsce . Miejsce w którym przywrócono mi komfort życia 😍❤️ zabieg implantacji Pan doktor wykonuje tak sprawnie i bez jakiegokolwiek bólu w trakcie zabiegu . Słucha pacjenta i konkretnie omawia każdy problem . Ogrom wiedzy jaką Pan doktor posiada i jak potrafi to wiedzę przekazać zrobił na mnie ogromne wrażenie. Serdecznie polecam Pana doktora i jego cała ekipę 💪

Świetna klinika. Sam szef robił mi implanty i nie mogę narzekać, Jak dobrze , że medycyna poszła tak do przodu. Okey Pan, personel miły

Chodziłem do pana Macieja i jestem bardzo zadowolony bo leczenie kanałowe mam już za sobą. Można powiedzieć,że wszystko szło lepiej niż oczekiwałem. Fajna jakość wykonywania usług. Super.

Polecam. Ceny mogłyby być trochę niższe, dlatego też uważam, że Ellmed zasługuje na ocenę 4. Wiadomo, że usługi dentystyczne od zawsze kosztowały, ale mimo wszystko... Najważniejsze jednak, że jakościowo bardzo dobrze.

Leczenie kanałowe oceniam na PLUS. Żadnego bólu, niepożądanych skutków, brak konieczności poprawek. Polecam.

Widzę, że nie będę jedynym, który zostawił tutaj swoją opinię. Zgodnie z obietnicą wystawiam ją dla gabinetu Ellmed, gdyż w nim miałem przyjemność poznać lekarza. Dobra aura, brak nieprzyjemnych wrażeń.

Akurat w kwestii implantologii nie spotkałam do tej pory lepszego specjalisty. Nie licząc swoich umiejętności, korzysta z nowoczesnej aparatury medycznej, dzięki czemu zabiegi przebiegają jeszcze sprawniej.

Rekomenduję. Bardzo dobry stomatolog. Delikatny, wyrozumiały, skuteczny, a przede wszystkim doświadczony. Potrafi wzbudzić zaufanie u pacjenta.