lek. dent. Maciej Ellmann

Chodziłem do pana Macieja i jestem bardzo zadowolony bo leczenie kanałowe mam już za sobą. Można powiedzieć,że wszystko szło lepiej niż oczekiwałem. Fajna jakość wykonywania usług. Super.

Świetna klinika. Sam szef robił mi implanty i nie mogę narzekać, Jak dobrze , że medycyna poszła tak do przodu. Okey Pan, personel miły

Polecam. Ceny mogłyby być trochę niższe, dlatego też uważam, że Ellmed zasługuje na ocenę 4. Wiadomo, że usługi dentystyczne od zawsze kosztowały, ale mimo wszystko... Najważniejsze jednak, że jakościowo bardzo dobrze.

Leczenie kanałowe oceniam na PLUS. Żadnego bólu, niepożądanych skutków, brak konieczności poprawek. Polecam.

Widzę, że nie będę jedynym, który zostawił tutaj swoją opinię. Zgodnie z obietnicą wystawiam ją dla gabinetu Ellmed, gdyż w nim miałem przyjemność poznać lekarza. Dobra aura, brak nieprzyjemnych wrażeń.

Akurat w kwestii implantologii nie spotkałam do tej pory lepszego specjalisty. Nie licząc swoich umiejętności, korzysta z nowoczesnej aparatury medycznej, dzięki czemu zabiegi przebiegają jeszcze sprawniej.

Rekomenduję. Bardzo dobry stomatolog. Delikatny, wyrozumiały, skuteczny, a przede wszystkim doświadczony. Potrafi wzbudzić zaufanie u pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kórnik"?

ulica Stodolna 14

ulica 20 Października 50