dr n. med. Maciej Garbieńdr n. med. Maciej Garbień - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej Garbień

Chirurg ogólny

Doktor Nauk Medycznych, Specjalista Chirurg, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Operuję żylaki kończyn dolnych najnowocześniejszą metodą laserową ...

Operuję żylaki kończyn dolnych najnowocześniejszą metodą laserową na świecie EVLT (endovenous laser treatment).
Wykonujeę usg dopplerowskie żył kończyn dolnych.
Wykonuję również operacje cieśni nadgarstka najnowocześniejszą metodą endoskopową – CTRS.
Wykonuję operacje przepuklin pachwinowych metodami laparoskopowymi TAAP oraz TEP jak również matodą Lichtensteina z użyciem najno...

Dziękuję Panu doktorowi, może dla niego był to mały zabieg jednak mnie uwolnił od uciążliwego bólu i dyskomfortu. Lekarz widać, że ma wysokie kompetencje i doświadczenie, wzbudza zaufanie, a to niezmiernie ważne. Jedynie ciężko się czasem dodzwonić, ale to zrozumiałe u takiego specjalisty.

Leczenie żylaków metodą laserową.Wspaniały lekarz profesjonalista cudowne podejście do pacjenta polecam wszystkim tego wspaniałego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny "?

Tomasz Góral

Witold Hołdys