dr n. med. Maciej Garbieńdr n. med. Maciej Garbień - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej Garbień

Doktor Nauk Medycznych, Specjalista Chirurg, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Operuję żylaki kończyn dolnych najnowocześniejszą metodą laserową ...

Operuję żylaki kończyn dolnych najnowocześniejszą metodą laserową na świecie EVLT (endovenous laser treatment).
Wykonujeę usg dopplerowskie żył kończyn dolnych.
Wykonuję również operacje cieśni nadgarstka najnowocześniejszą metodą endoskopową – CTRS.
Wykonuję operacje przepuklin pachwinowych metodami laparoskopowymi TAAP oraz TEP jak również matodą Lichtensteina z użyciem najnowocześniejszych na świecie siatek firmy BARD. Doświadczenie zebrałem szkoląc się w Brukseli u dra Tima Tollensa-światowej sławy chiruga, eskperta w leczeniu przepuklin.
Doświadczenie zebrałem również pracując w Londyńskiej Klinice MyMedyk.

Współpracuje z Instytutem Medycznym EMC SA we Wrocławiu.
Od 2014 wspólpracuje z Prywatną Polikliniką „NA GROBLI“ gdzie przeprowadza zabiegi operacyjne żylaków kończyn dolnych, operacje przepuklin pachwinowych, brzusznych i pępkowych metodami laparoskopowymi oraz klasycznymi.
Od 2010 do 2014 pracował jako flebolog w DCM DOLMED SA we Wrocławiu. Przeprowadził ok. 1500 zabiegów operacyjnych żylaków kończyn dolnych metodą laserową – EVLT
2009 uzyskałem stopień naukowy Doktora Nauk Medycznych w zakresie Chirurgii Ogólnej.
2008 do dzisiaj pracuję na stanowisku starszego aststenta w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu ul. Koszarowa 5 na Oddziale Chirurgicznym.
2006 uzyskałem tytuł spaecjalisty w dziedzinie Chirurgii Ogólnej
2004 -2008 pracowałem w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej na stanowisku starszego asystenta.
2000 – 2004 pracowałem w Klinice Chrurgii Przewodu Pokarmowego we Wrocławiu pod kierunkiem prof. A. Lewandowskiego
2000 uzyskałem z wyróżnieniem I stopień specjalizacji z Chirurgii Ogólnej
1998 – 2000 pracowałem w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej
1998 ukończyłem Akademię Medyczną na Wydziale Lekarskim we Wrocławiu. Odbyłem staż podyplomowy w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu pod kierownictwem dr n. med. W. Durka.

Dziękuję Panu doktorowi, może dla niego był to mały zabieg jednak mnie uwolnił od uciążliwego bólu i dyskomfortu. Lekarz widać, że ma wysokie kompetencje i doświadczenie, wzbudza zaufanie, a to niezmiernie ważne. Jedynie ciężko się czasem dodzwonić, ale to zrozumiałe u takiego specjalisty.

Leczenie żylaków metodą laserową.Wspaniały lekarz profesjonalista cudowne podejście do pacjenta polecam wszystkim tego wspaniałego lekarza.