dr n. med. Maciej Goch

Po krótkiej rozmowie podczas wizyty dał mi skierowanie na operację. Mam wrażenie, że chciał szybko pójść sobie do domu, ponieważ już kończył pracę.

Wspaniały i kompetentny lekarz i cudowny, empatyczny człowiek, profesjonalnie i zrozumiale wyjaśnia leczenie, polecam

Dziwię się tym opinią, ponieważ po kilku wizytach u tego pana mam wrażenie, że nie jest w ogóle zainteresowany swoją pracą.

Jestem po artroskopii i rekonstrukcji ACL pół roku temu biegam gram w piłkę znowu !!! .Super lekarz specjalista w swoim fachu i najlepszy od kolan w Poznaniu. Polecam !!!

Bardzo dobry lekarz, kolano -artroskopia w ramach NFZ, ostrzyknięcie - kolano.Polecam, warto.Skierowanie na dodatkowe zabiegi rehabilitacyjne.Piotr

Lekarz jakich mało ... Miły konkretny mowi ludzkim językiem a nie takim ze trudno zrozumieć. Trafiłam z polecenia i jestem zachwycona. Trafna diagnoza ..operacja artroskopia i rok po operacji mija i nozka jak nowa... kazdemu polecam doktora z czystym sumieniem....

pelen profesjonalizm, duza wiedza. opanowany, rozsadny, kompetentny. mily i sympatyczny lekarz - polecam ;-)