dr n. med. Maciej Goch

Ortopeda

Jestem po artroskopii i rekonstrukcji ACL pół roku temu biegam gram w piłkę znowu !!! .Super lekarz specjalista w swoim fachu i najlepszy od kolan w Poznaniu. Polecam !!!

Lekarz jakich mało ... Miły konkretny mowi ludzkim językiem a nie takim ze trudno zrozumieć. Trafiłam z polecenia i jestem zachwycona. Trafna diagnoza ..operacja artroskopia i rok po operacji mija i nozka jak nowa... kazdemu polecam doktora z czystym sumieniem....

Bardzo dobry lekarz, kolano -artroskopia w ramach NFZ, ostrzyknięcie - kolano.Polecam, warto.Skierowanie na dodatkowe zabiegi rehabilitacyjne.Piotr

pelen profesjonalizm, duza wiedza. opanowany, rozsadny, kompetentny. mily i sympatyczny lekarz - polecam ;-)