lek. dent. Maciej Górski

Bardzo dobry stomatolog, esteta w swojej dziedzinie. Zaufałam mu i to był strzał w dziesiątkę. Trochę się napracował korygując to co zepsuli inni. Nawet nie myślałam, że tak można. Efekt cudowny. Wreszcie zaczęłam się uśmiechać. Gorąco polecam.

Dr Górski to nie dentysta, lecz czarodziej, zębowy mistrz:) To przede wszystkim esteta zębowy, arbiter elegantiarum. Osobiscie jestem Mu wdzieczna za estetyczną calkowitą naprawę zębów przednich, do ktorych zaden inny stomatolog nie chciał się dotknąć w, słusznej obawie, że można zepsuć, a przeciez to tzw. zęby frontowe. Dr Górski wykonał majstersztyk. Fachowo i przepięknie. Co ważne, nie naciąga pacjentów, pierwsza porada GRATIS. Pacjent sam decyduje, czy zgadza się na leczenie, mając świadomosc zarowno ceny, jak i czasu. Dziekuję, Doktorze🥰

Najlepszy stomatolog, jakiego poznałam na swojej długiej i krętej drodze po zdrowy uśmiech. Profesjonalizm i niezwykła wiedza. Polecam wszystkim, którzy szukają prawdziwego specjalisty. Zadowolenie w 100% gwarantowane!!

Przesympatyczny specjalista o wielkiej kompetencji i wiedzy. Doktor, któremu w pełni można zaufać. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Coś co dla innych wydaje się niemożliwe dla pana doktora nie stanowi problemu. Polecam.

Przesympatyczny specjalista o wielkiej kompetencji i wiedzy.

Mam pełne zaufanie do tego specjalisty, a odwiedziłam w swoim życiu około 15. Każdy, w tym lekarze z tytułami i po habilitacji moga dr Górskiemu buty czyścić. Dokładność, tłumaczenie wady, chęć naprawienia zgryzu - niespotykane u innych lekarzy. Szczerze polecam.

Najlepszy dentysta godny polecenia. Odratuje zęby nawet z kryzysowych sytuacji. Po leczeniu zęby są tak dobrze zrobione że później już chodzi się tylko na kontrole i drobne poprawki.

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista w każdym calu. Można mu zaufać. Na pewno zrobi wszystko, co możliwe. Do tego sympatyczny.