lek. dent. Maciej Górski

Najlepszy stomatolog, jakiego poznałam na swojej długiej i krętej drodze po zdrowy uśmiech. Profesjonalizm i niezwykła wiedza. Polecam wszystkim, którzy szukają prawdziwego specjalisty. Zadowolenie w 100% gwarantowane!!

Mam pełne zaufanie do tego specjalisty, a odwiedziłam w swoim życiu około 15. Każdy, w tym lekarze z tytułami i po habilitacji moga dr Górskiemu buty czyścić. Dokładność, tłumaczenie wady, chęć naprawienia zgryzu - niespotykane u innych lekarzy. Szczerze polecam.

Przesympatyczny specjalista o wielkiej kompetencji i wiedzy. Doktor, któremu w pełni można zaufać. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Coś co dla innych wydaje się niemożliwe dla pana doktora nie stanowi problemu. Polecam.

Przesympatyczny specjalista o wielkiej kompetencji i wiedzy.

Najlepszy dentysta godny polecenia. Odratuje zęby nawet z kryzysowych sytuacji. Po leczeniu zęby są tak dobrze zrobione że później już chodzi się tylko na kontrole i drobne poprawki.

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista w każdym calu. Można mu zaufać. Na pewno zrobi wszystko, co możliwe. Do tego sympatyczny.