lek. dent. Maciej Greinke

Od początku praktyki lekarskiej korzystam z kompetencji dentystycznej pana Macieja. Jestem, podobnie jak moja najbliższa rodzina baaaardzo zadowolony. Nic dodać, nic ująć. Polecam!!!

Znakomity Lekarz, siedząc u Pana Macieja na fotelu mozna poczuć się jak w salonie SPA a nie jak u stomatologa. Kompetentny, bardzo miły, profesjonalny. Miałam leczone kanały - poprawiane po innych dentystach także leczenie kanałowe od podstaw, wstawiane korony, nie ma żadnych problemów już od paru lat. Zdecydowanie polecam. A do tego bardzo przystojny :)

Jestem bardzo zadowolona z usług pana doktora.Leczy się cała moja rodzina i nie mamy zamiaru zmieniać dentysty. kornelia

kornelia

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u stomatologa Macieja Greinke. Jak najbardziej polecam ;)

Dentysta godzien szacunku i zaufania.Polecam wszystkim. Doris

Dentysta godzien szacunku i zaufania.Polecam wszystkim.
Doris

Gorąco polecam Pana Doktora Greinke - korzystamy z usług Pana Doktora już od kilku lat - jest to pierwszy stomatolog do którego idziemy z całkowitym zaufaniem a najlepszym dowodem na perfekcję Pana Doktora jest fakt, że pomimo upływu kilku lat wyleczone przez niego zęby nadal pozostają jak nowe :-))) Beata z Gdańska