lekarz Maciej Hassan-Bartz

Wszystkie pacjentki są zakochane w doktorku .Fajny uprzejmy wesoły tylko rozkładać nogi a on chyba ślepy moja żona miała mieć małego mięśniaka i została skierowana do szpitala na raszei gdzie dwóch profesorów ginekologi stwierdziło tragiczny stan macicy do usunięcia jak to możliwe nie rozumiem czegoś takiego sprawdźcie prawidłowy wygląd macicy na zdjęciach wszystko wyraźnie widać to chyba oczywiste że po wyglądzie widać że coś jest nie tak nie wspominając o cytologi w takim stanie jest Ok ? nie wierzę kpina .Kobiety sprawdźcie swój stan zdrowia u innego ginekologa naprawdę warto chociaż raz popytajcie koleżanek.Pozdrawiam mąż

Lekarz bardzo godny polecenia,uprzejmy,super podejście do pacjenta potrafi wszystko wyjaśnić. Mega lekarz!

Super lekarz, wszystko mi wytłumaczył. Mogłam też świetnie zobaczyć maluszka - chyba przez to, że sprzęt USG wyglądał na współczesny (nowy) a nie jak w innych gabinetach, stary i pożółkły - co może świadczyć o ilości przepracowanych lat. Podsumowując: świetny lekarz - P O L E C A M. Ja byłam w gabinecie w Dopiewie ale doktor chyba też przyjmuje zaraz przy Polnej...

Podsumowując: świetny lekarz - P O L E C A M.

Bardzo miły, z poczuciem humoru lekarz. Wszystko dokładnie ze spokojem wyjaśnia, ma czas dla pacjentki, nie zbywa jej tak jak większość. Godny polecenia przy prowadzeniu ciąży.

Najlepszy lekarz u jakiegokolwiek byłam. Pan doktor prowadził moje obie ciąże i obie w profesjonalny sposób. Faktycznie odbiega od innych lekarzy swoją postawą (nigdy nie czułam się jak mięso armatnie ani kolejne pieniądze tylko kobieta wysłuchana i zrozumiana a często też podniesiona na duchu ) i to właśnie sprawia,że Pana doktora nie zamienię na żadnego innego. Trafność diagnoz nawet przez telefon. Dziękuję Panie doktorze.

Ten lekarz jest niedouczony. Chodzilam i bylam zadowolona bo bylo milo i wesolo, az w koncu dotarlo do mnie, ze nie o to chodzi. Poszlam do kogos innego nie jest tak milutko , ale przynajmniej zostalam wyleczona. Dowiedzialam sie tez , ze Dr Hassan nie dokonczyl specjalizacji...

Pan doktor jest bardzo miły i dba, żeby pacjentka czuła się dobrze i komfortowo. Trochę bałam się wizyty, ponieważ znalazłam się u niego trochę przypadkowo, jednak sprawił na mnie jak najlepsze wrażenie i oby to się nie zmieniło;) Co do samego przebiegu badania to przebiega ono w dość wyluzowanej atmosferze, także nie polecam go, jeśli któraś z pań szuka lekarza podchodzącego do pacjenta w sposób oficjalny. Ja osobiście jestem zadowolona i polecam :)

Pilnie potrzebowałam wizyty i recepty na tabletkę 72 h. Pan Doktor nie robił żadnych problemów, wypytał o co chodzi i wszystko wytłumaczył tak, abym nie miała żadnych wątpliwości. Dodatkowo nie policzył sobie NIC za wizytę a byłam prywatnie. Teraz idę do P. Doktora ponownie - POLECAM!

najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam! chodzę do niego od ok 3-4 lat i nie zamienię go na innego! teraz jestem w 6 miesiącu ciąży i miałam małe problemy (okazało się, że maleństwo uciskało mi na moczowód) zadzwoniłam do dr Macieja i PRZEZ TELEFON podał mi diagnozę po czym zalecił żeby jednak pojechać na pogotowie a tam musiało zbadać mnie 4 lekarzy i musiało upłynąć 6 dni zanim ustalili co mi jest!! najlepszy lekarz pod słońcem! w życiu go nie zmienię!!!POLECAM!

Super lekarz naprawdę polecam,miły potrafi żartowac jestem bardzo zadowolona.

Super lekarz naprawdę polecam,miły potrafi żartowac jestem bardzo zadowolona.