lekarz Jacek Marcinkowski

Najlepszy ginekolog i człowiek, jakiego spotkałam. Cierpliwy, wyrozumiały, delikatny w czasie badań, kulturalny i uprzejmy. Wysłucha i odpowie na każde pytanie. Prowadził całą moją ciążę, ale polecam go każdej kobiecie na wizyty kontrolne, prowadzenie ciąży i w każdym problemie ginekologicznym.

Jedyny Bardzo dobry lekarz na terenie Mławy. Opowiada na miliony pytań, cierpliwy. NIe spotkałam nigdzie takiego lekarza

Przez właśnie tego doktora mojemu dziecko mogłoby się coś stać. W piątek wieczorem zrobił mi USG i stwierdził, że trzeba wywołać skurcze, po czterech godzinach zostałam przewieziona z powrotem na salę, dostałam zastrzyk na wstrzymanie skurczy i tabletki na sen. Do godziny 4 rano jęczałam z bólu, rano powiedziano mi, że powinnam mieć w nocy cesarskie cięcie, moje dziecko podczas porodu zaczęło tracić tętno. Wszystko zakończyło się się szczęśliwie, dzięki fachowej opiece położnej.

Wspaniały lekarz. Prowadził moje 2 ciąże z problemami(gdzie inny lekarz mówił że wszystko jest w porządku), ale dzięki niemu wszystko było ok.

Wspaniały lekarz. Prowadził moje 2 ciąże z problemami(gdzie inny lekarz
mówił że wszystko jest w porządku), ale dzięki niemu wszystko było ok.

Dopiero podczas ciąża zaczęłam chodzić do dr Marcinkowskiego i cieszę się bardzo że akurat on ją prowadzi. Przekonałam się dopiero teraz co to znaczy dobry ginekolog. Atmosfera w jakich przebiegają wizyty na wyższym poziomie,fachowość pierwsza klasa, dobry humor, jego spokój, ogólne zainteresowanie pacjentem super, do tego dochodzi niezwykła delikatność podczas badania. Jest to lekarz który wie co robi i robi to naprawdę z powołania, takich lekarzy dziś już tylko ze świeca szukać. Bardzo polecam.

Polecam tego lekarza jest bardzo kompetentny

Polecam tego lekarza jest bardzo kompetentny

polecam miły i wie co robić poszłam pierwszy raz i na pewno tam wróce

polecam miły i wie co robić poszłam pierwszy raz i na pewno tam wróce

USG wykonał w ciągu 2 minut, nie wiem co mógł w tak krótkim czasie zobaczyć. Dolegliwości pozostały. Zmuszona jestem wykonać USG w prywatnym gabinecie.

Lekarz z niezwykłym darem - cierpliwy, delikatny i mądry człowiek.

Lekarz z niezwykłym darem - cierpliwy, delikatny i mądry człowiek.

Byłam u tego lekarza po raz pierwszy wcześniej zaliczyłam kilka wizyt u innych lekarzy żaden mi nie pomógł ten lekarz rozpoczoł leczenie.Jest to lekarz którego można zapytać o wszystko wytłumaczy naprawdę wspaniały człowiek.Wizyty u takiego lekarza naprawdę nie są stresujące.Polecam wszystkim kobietom