lekarz Maciej Jakimek

Neurolog

Doktor Jakimek nie wzbudził mojego zaufania. Potraktował mnie bardzo arogancko i wręcz nieuprzejmie. Byłam w szoku, że idąc na konsultację lekarską, płacąc za ten czas można mieć takie podeście do pacjenta. W trakcie wizyty odbierał sms, ziewał i sprawiał wrażenie znudzonego i niezainteresowanego. Jego diagnoza polegała na odesłaniu mnie do innego lekarza, bo on nie był w stanie udzielić mi informacji, mimo wszystko z jego działki. Nie polecam.

Bardzo profesjonalny i uczciwy, co dziś jest raczej rzadkością, lekarz. Podejście do pacjenta jak za dawnych dobrych czasów. Naprawdę wielka przyjemność chodzić do pana Macieja. No i mogę z całą pewnością powiedzieć, że zan się na swojej profesji jak mało kto. A jago sympatyczna i pełna radości życia postawa, tylko powoduje zmniejszenie dolegliwości i od razu poprawę i tak już nadwątlonego samopoczucia. Oby więcej takich lekarzy, Podpisuję się obydwiema rękamy. Stefan z Gniezna

Stefan z Gniezna