Bardzo polecam wszystkim kobietą Dr Jelenia (szczególnie kobietą w ciąży, która nie przebiega książkowo). Dr Jeleń jest lekarzem z powołania, a przy tym bardzo empatycznym i przemiłym człowiekiem. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że moja córeczka jest na świecie dzięki czujności i wiedzy Pana doktora. Dr Jeleń jest młodym lekarzem, ale już bardzo doświadczonym i chłonnym wiedzy, który do swoich pacjentem podchodzi z sercem. Nie zmienię dr Jelenia na żadnego innego ginekologa.

Chciałabym bardzo polecić dr Jelenia. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy, a przede wszystkim podejścia do pacjenta. Nawet w trudnych chwilach dla pacjentki, potrafi przedstawić sytuację i dalszy plan działania w jasny sposób.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Zabrze"?

Marek Pabian

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie