lekarz Maciej Jeleńlekarz Maciej Jeleń - zdjęcie profilowe

lekarz Maciej Jeleń

Gdyby można było dać 10 gwiazdek w każdej kategorii na pewno by je otrzymał nie tylko ode mnie :) Prawdziwy lekarz z powalania, życzliwy, kompetentny.

Prawdziwy lekarz z powalania, życzliwy, kompetentny.

Fantastyczny człowiek i lekarz! widać, że zna się na rzeczy, a do tego wizyta u tego lekarza to przesympatycznie spędzony czas. Super podejście i kontakt, naprawdę należą się słowa uznania i sympatii dla tego człowieka. To ewenement wśród lekarzy, prawdziwy skarb!

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Wesprze dobrym słowem, nawet nieprzyjemne badanie dzięki niemu staje się drobiazgiem. Godny polecenia . Gdyby wszyscy lekarze tak podchodzili do pacjenta i zawodu to świat byłby piękny

Bardzo kompetentny i do tego sympatyczny. Posiada ogromną wiedzę i potrafi w przystępny sposób przekazać ją pacjentowi. Widać że Pan doktor jest lekarzem z powołania, oby więcej takich lekarzy :) Podejście do każdej pacjentki indywidualne. Lekarz z wysoką kulturą osobistą. W pełni poświęcił mi czas spędzony w gabinecie, wszystko wytłumaczył, wyjaśnił obawy, odpowiedział na pytania ze stoickim spokojem- właśnie tego oczekiwałam. Poczułam, że wreszcie ktoś kompleksowo i dokładnie zajął się moimi problemami. Kompetentny i poważne podchodzący do sprawy. Lekarz z powołania. jestem w trakcie diagnostyki, ale dzięki Doktorowi wiem co ...

jestem w trakcie diagnostyki, ale dzięki Doktorowi wiem co mam robić, diagnoza w punkt.
jeżeli jest konieczność i potrzeba Doktor osobiście potrafi skontaktować się z pacjentką, gdzie nie ukrywam byłam mile zaskoczona. !
daje zdecydowane 5 !!
polecam gabinet DUO MEDICA w Katowicach i również daje Panią z rejestracji duże 5 za miłą obsługe i bezproblemowy kontakt.

Wizyta w gabinecie doktora Macieja Jelenia odbywa się w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Pan doktor poświęca pacjentce czas i uwagę, której potrzebuje, zleca potrzebne badania i wyjaśnia wszystko, co może być mało zrozumiałe dla pacjentki. Serdecznie polecam i zachęcam do umówienia wizyty wszystkie panie, które wciąż szukają dobrego, pełnego empatii i zrozumienia lekarza ginekologa.

Podejście do pacjentki wzorowe, empatyczny , uśmiechnięty , konkretny. Potrafi sprawić ze stres znika. Jestem pacjentka z trudna ciąża i z przykrym doświadczeniem ciążowym. Lekarz pomocny i godny zaufania wie co robi. Polecam z całego serca!

Hej dziewczyny, a jak wy sie umawiacie do doktora na wizyte? Wydaje sie, ze w medicover bardzo trudno sie umowic

Chciałabym bardzo polecić dr Jelenia. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy, a przede wszystkim podejścia do pacjenta. Nawet w trudnych chwilach dla pacjentki, potrafi przedstawić sytuację i dalszy plan działania w jasny sposób.

Bardzo polecam wszystkim kobietą Dr Jelenia (szczególnie kobietą w ciąży, która nie przebiega książkowo). Dr Jeleń jest lekarzem z powołania, a przy tym bardzo empatycznym i przemiłym człowiekiem. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że moja córeczka jest na świecie dzięki czujności i wiedzy Pana doktora. Dr Jeleń jest młodym lekarzem, ale już bardzo doświadczonym i chłonnym wiedzy, który do swoich pacjentem podchodzi z sercem. Nie zmienię dr Jelenia na żadnego innego ginekologa.