prof. dr hab. n. med. Maciej Kaczmarski

Alergolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy, Pediatra

Najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy. Zawsze kiedy potrzebowaliśmy pomoc nie odmawiał.Dzieki profesorowi mam zdrowe dzieci. Z całego serca polecam.

Właśnie chciałam umówić dziecko na wizytę do Pana Doktora. Skoro Pan Doktor nie przyjmuje prywatnie, bo "nie ma czasu", to dlaczego jest dostępny nr tel. i adres? Po co zwodzić ludzi i narażać na koszty dzwonienia? Pewnie dlatego, że to "Pan Prof."... Żenada:)

to na pewno dobry lekarz, poleciłbym znajomemu.

to na pewno dobry lekarz, poleciłbym znajomemu.

Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.

Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.

Moja córka ma teraz 11 lat, przez pierwsze cztery lata życia bez przerwy chorowała i była na antybiotykach, miała alergię na białko mleka krowiego i soję, praktycznie nic nie mogła jeść. W końcu trafiliśmy do prof. Kaczmarskiego, leczenie trwało rok, ale od tamtej pory skończyły się wszelkiego rodzaju choroby a dziecko je wszystko i mlekiem zapija. To jak cud! Niesamowity LEKARZ.

NIE ZNAM DRUGIEGO TAKIEGO LEKARZA CO TAK SLUZY POMOCA DZIECIA I TAK TRAFNIE A POZNALAM I CH WIELU PRZEZ 5 LAT BEDAC Z DZIECKIEM SREDNIO 4X W MIESIACU NA WIZYTACH A EFEKT TYCH WIZYT TO STAN KRYTYCZNY DZICKA DZIESIATKI ANTYBIOTYKOW I OLBRZYMIE STERYDY.TO DOPIERO POCZATEK,MAMY DIETE MALE STERYDY A ANTYBIOTYKU NIE WIDZIAL 3,5 MIESIACA ,GDZIE WCZESNIEJ ZJADAL 2 W MIESIACU DZIEKUJE Z CALEGO SERCA I MNIE PAN URATOWAL PRZED DEPRESJA PO 5 LATACH CHOROBY DZIECKA DZIEKUJE

Witam.Nie znam bardziej Wspanialego i skromnego Pana Profesora o tak duzej wiedzy i kompetencji.Z dzieckiem jezdzilam wszedzie,lezalam z Nim w Centrum Zdrowia Dziecka,nic to nie dalo.Dopiero Prof.Maciej Kaczmarski nakreslil pzlozony problem zdrowotny.Polecam goraco !!!

Nie ma takiego drugiego lekarza.Dzięki prawidłowej diagnozie i odpowiedniemu leczeniu mój teraz 6 letni syn jest całkowicie zdrowy

JEST LEKARZEM Z WIELOLETNIM STAŻEM, I TAK NAPRAWDĘ TO JEDYNY LEKARZ KTÓRY POTRAFIŁ ZDIAGNOZOWAĆ MOJEGO SYNKA. OBECNIE LECZĘ U NIEGO I CÓRKĘ. DZIĘKI NIEMU WIEM JAK MA WYGLĄDAĆ MOJE ŻYCIE U BOKU DZIECI Z ALERGIĄ I WIEM JAK MAM POSTĘPOWAĆ Z NIMI. BARDZO DZIĘKUJE PROF. KACZMARSKIEMU ZA TO ZE LICZY SIĘ DLA NIEGO DOBRO I ZDROWIE NASZYCH POCIECH.

NAJ LEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE W WIEKU DZIECIĘCYM URATOWAŁ MI ZYCIE I JESTEM MU ZA TO BARDZO WDZIĘCZNA.A TERAZ MA POD OPIEKĄ MOJA CÓRKE.PANIE PROFESORZE JEST PAN WIELKI.