lekarz Maciej Kamiński

Laryngolog

3,2

Czytając opinie innych osób, jestem lekko zniesmaczona, gdyż dr Kamiński przyjmuje w szpitalu MSWIA i leczę się u niego już któryś rok, jestem stałą pacjentką i jestem zadowolona z efektu. Pracuję w szkole i jestem narażona na zapalenie krtani czy bolące gardło i z takimi problemami zgłaszam się do dr Kamińskiego, nigdy nie spotkałam się z jego negatywnym podejściem do pacjenta zawsze udziela fachowej porady, wypisuje leki, które są skuteczne, zaprasza na wizytę kontrolną, dziś również byłam i jak zwykle nie zawiodłam się. Taki lekarz to fachura w swoim zawodzie, zawsze jest uprzejmy i miły, zdarzyło mi się nie być zarejestrowanym, a Pan dr przyjął mnie, nie robiąc wyrzutów sumienia, tylko z uśmiechem do pacjenta, mimo tego, że korzystam z kasy chorych, a nie prywatnie.

Ja niestety nie jestem zadowolona z przebiegu wizyty i diagnozy Pana doktora Po konsultacji u innego lekarza okazała się bardzo skrajna i błedna Wizyta trwala 5 minut Odradzam dla własnego dobra

Ja niestety nie jestem zadowolona z przebiegu wizyty i diagnozy Pana doktora
Po konsultacji u innego lekarza okazała się bardzo skrajna i błedna
Wizyta trwala 5 minut
Odradzam dla własnego dobra

Byłam u tego lekarza w pzrychodni przy szpitalu MSWiA w Poznaniu, przyjmuje na NFZ i mimo to był bardzo uprzejmy, odpowiedział na wszystkie moje pytania i podał alternatywne metody leczenia. Jestem bardzo zadowolona przynajmniej z pierwszej wizyty, teraz czekamy na wyniki leczenia :)

Miałem zaszczyt być na wizycie prywatnej u dr. Kamińskiego w przychodni Med-Lux w Luboniu. Zapłaciłem 100zł za wizytę i jedyne pytanie jakie mi zadał zniesmaczony dr Kamiński podczas wizyty to "ilu pacjentów czeka jeszcze do niego w kolejce". No tak, była już 17.30, wiec chciał szybko uciekać do domu, bo żona pewnie z zupą cebulową czeka na przepracowanego męża. Co to dla niego, że pacjent płaci 100zł za wizytę. Wizyta trwała 3 minuty, ale w tej sytuacji to chyba spory plus, bo aż ręka świerzbi żeby palnąć w taki zakuty łeb.

Byłem u dr Kamińskiego i mam mieszane uczucia i ktoś jeszcze był u tego laryngologa w med- luxie i może cos więcej powiedzieć?