lekarz Maciej Karpiak

Pan doktor jest bardzo dobry w swoim fachu, stawia trafne diagnozy, tłumaczy - po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu

Witam ! mam pytanie czy dr Karpiak przyjmuje tylko w promedica w kolbuszowej czy gdzieś indziej jeszcze ?

Zdecydowanie polecam, szczególnie młodym dziewczynom, które po raz pierwszy udają się do lekarza ginekologa lub mają przykre doświadczenia z innym doktorem. Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Delikatny przy badaniach. Tłumaczy kobiecie co jej dolega i co zamierza zrobić. Sam wykonuje badanie USG na miejscu co jest dużym udogodnieniem.

świetny lekarz sama się u niego leczyłam i jak dotąd drugiego takiego lekarza nie spotkałam polecam!!ma świetne podejście do pacjenta

jestem pacjetka doktora ponad siedem lat dzieki niemu moi chlopcy szesc lat temu urodzily sie zdrowe a rok temu urodzilam zdrowa sliczna duza dziewczynke pan doktor zaja sie mna i mja ciaza pierwszoa jak i drugo rewelacyjnie poprostu czulam sie jak bym byla jego jedyna pacjetka POLECAM TEGO LEKARZA

gorąco polecam tego lekarza. Osobiście boję się wizyt u tego typu lekarzy, ale ten wzbudza zaufanie i okazuje się, że strach ma tylko duże oczy. Na wizycie byłam spokojna że jestem w dobrych rękach . Jest to lekarz na piątke