dr n. med. Maciej Kawala

Protetyk, Stomatolog

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . W nagłych przypadkach zawsze można liczyć na dra Kawalę. Nie zostawia pacjentów bez opieki na święta, weekendy. Jestem pacjentką od początku tworzenia gabinetu i zawsze wracam. Tutaj na pewno znajdę fachową pomoc. Pacjentką z Wrocławia. DZIĘKUJĘ DOKTORZE

Wszystkie wizyty w super wyposazonym gabinecie przebiegają bez pośpiechu i w sympatycznej atmosferze. Doktor bardzo starannie i pedantycznie podchodzi do profilaktyki oraz kompleksowego leczenia stomatologiczno - protetycznego. W razie potrzeby, pacjent ma możliwość stałego kontaktu z lekarzem. Dr M.Kawala w sposób harmonijny łączy sztukę leczenia z komfortem psychicznym pacjenta, a więc zero bólu i stresu połączone z uwzględnieniem estetyki uzębienia. Za wielki sukces doktora uznaję fakt, że mój mąż, który zawsze bardzo stresował się wizytami u stomatologów, tym razem odwiedza gabinet dr. Kawali bez strachu i oporu, a nawet z wielką przyjemnością. Mój wpis, wyrażający zadowolenie z leczenia u dr. Kawali, proszę przyjąć jako wyraz uznania dla nadzwyczaj profesjonalnego i uczciwego lekarza. WSZYSTKIM - znajomym i nieznajomym, polecam bezstresowe i efektywne leczenie u dr. n. med. Macieja Kawali, który o pacjencie i jego zdrowiu pamięta niemal przez 24 godziny na dobę!

siadam na fotelu zawsze rozluzniona , ten czlowiek wie jak rozladowac pacjenta.P.doktor opowie dowcip i juz jest lepiej. Oby wszyscy tacy byli tak trzymac P.doktorze.

Miła, sympatyczna obsługa, super wyposażony gabinet, pełny profesjonalizm i wysoki standard usługi. Gorąco polecam

Doskonały lekarz, nigdy nie wybiorę innego stomatologa. U Pana Kawali zęby leczy się raz, a dobrze. I jeszcze do tego zęby mają chyba nawet ładniejszy kształt po leczeniu niż przed. Dodam jeszcze, że leczę u Niego zęby od 15 lat i zawsze byłam zadowolona. Zdecydowanie wszystkim polecam!! Patrycja z Wrocławia

Doskonały lekarz,
nigdy nie wybiorę innego stomatologa.
Dodam jeszcze, że leczę u Niego zęby od 15 lat i zawsze byłam zadowolona.
Zdecydowanie wszystkim polecam!!
Patrycja z Wrocławia

P. dr Maciej Kawala leczył przez długie lata mnie i mojego męża i zawsze byliśmy zadowoleni. Doskonały fachowiec. Nigdy nie odstawił fuszerki. Szkoda, że nasze drogi rozeszły się dawno temu, ale wspominam go bardzo ciepło. Uczył mnie prawidłowo nitkować zęby, przekonał do elektrycznych szczoteczek :o)