lekarz Maciej Kaźmierczak

Ortopeda

3,9
3,4

Nie zgadzam się z negatywnymi ocenami dotyczącymi dr Kaźmierczaka. Ocena charakteru danej osoby zawsze jest oceną subiektywną, rozumiem, ale w żadnym przypadku nie nazwałabym go niemiłym czy gburowatym.. Przede wszystkim ma wszystkie cechy, które powinien posiadać lekarz: jest kompetentny, wzbudza zaufanie, traktuje pacjenta poważnie i indywidualnie. Poszłam do dr Kaźmierczaka z polecenia znajomej, okazało się, że mam zerwane więzadło krzyżowe. Dr wszystko mi wytłumaczył, po czym przeprowadził rekonstrukcję. Efekt jest doskonały, nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia, a wydaje mi się, że właśnie to jest najważniejsze.

Zdecydowanie polecam Pana Doktora Kaźmierczaka. Jestem jego pacjentka od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam.Ostatnio miałam robioną artroskopię barku, chyba jedynie Pan Doktor Kaźmierczak wykonuje ten zabieg w ostrowskim szpitalu. Ból minął, mam pełny zakres ruchu.

Zdecydowanie polecam Pana doktora.Od lat cierpiałam, lekarze stawiali różne diagnozy, a ból i drętwienie rąk nie pozwalały normalnie funkcjonować. Już na pierwszej wizycie Pan doktor zlecił zrobienie odpowiednich badań. Okazało się, że mam cieśń nadgarstka. Jestem po operacji, kt. przeprowadził doktor Kaźmierczak i wszystkie dolegliwości minęły. Zdecydowanie polecam.Rzeczowy, kompetentny , bardzo dobry fachowiec. Napewno do niego wrócę ,jeśli będzie taka potrzeba.

Zdecydowanie polecam Pana doktora Macieja Kazmierczaka.Operował mojego ojca w listopadzie 2010 roku /endoproteza biodra lewego/ w szpitalu w Ostrowie Wlkp. Spełnił moje oczekiwania i dlatego czekamy na taką samą operację u mojej mamy.Bez żadnego wahania można oddać się pod noże dr Macieja Kazmierczaka, a poza tym duży plus należy się też pozostałej obsłudze tego szpitala. Mieszkam w Obornikach Śląskich/ dolnośląskie / i z wielką przyjemnością wspominam tam pobyt mojego taty.

Lekarz z dużym doświadczeniem.Kompetenty, stara dobra kadra ostrowskich ortopedów. Mam pełne zaufanie, zdecydowanie polecam.

Doktor rok temu zooperowal moje kolanko a dokładniej rekonstrukcja więzadeł krzyżowych przednich, jestem bardzo zadowolony. Polecam!

Miałam problem z barkiem po półtora rocznym leczeniu - nieskutecznym. Zdecydowałam się na proponowany przez doktora zabieg artroskopi. Odzyskałam sprawnośc a ból minął w 90 % . Rzeczowy , potrafi wutłumaczyć .

Trafiłam z urazem kolana- Pan Dr postawił trafną diagnozę , przeprowadził zabieg operacyjny,zlecił natychmiastową rehabilitację, obecnie mam sprawne nogi, nawet wybieram się na narty!Gorąco pozdrawiam pana dr Macieja Kaźmierczaka

Nawet nie poświęcił chwili by obejrzeć uraz pacjentki stwierdzając ,że to norma ( nie wstał zza biurka) może dlatego ,że przyjmował w ramach NFZ przy ul. Lotniczej w Ostrowie ,pewnie prywatnie pan lekarz zachowałby się inaczej ( za kasę ) dziwne jest to jak punkt widzenia zależy od .... kasiory a to ,że jest po ordynatora po odejściu wspaniałych chirurgów ortopedów ze szpitala to mam nadzieję tylko "moment" bo w żaden sposób nie zasługuje na to stanowisko.

W życiu nie poleciłabym tego "lekarza" żadnemu pacjentowi!! Gburowaty, nie dość że nie pomoże, to przyjmując w ramach NFZ- traktuje pacjenta jak intruza!! Ortopeda- NIE ZAJMUJE SIĘ LECZENIEM KRĘGOSŁUPA, A DOKŁADNIE PRZEPUKLINAMI I ZWIĄZANYM Z TYM OKROPNYM BÓLEM!!??? STWIERDZENIE PRZEZ P. DR- ŻE ZAJMUJE TYLKO MIEJSCE W KOLEJCE- KWALIFIKUJE SIĘ WPROST DO RZECZNIKA PRAW PACJENTA!! O H Y D A!!