lekarz Maciej Kaźmierczak

Polecam serdecznie Pana Doktora bardzo merytoryczny, pomocny i godny zaufania. Jego doświadczenie w zakresie schorzeń ortopedycznych jest ogromne.

Bardzo profesjonalny, kompetentny, miły i uprzejmy. W pełni i zrozumiale wyjaśnia chorobę. Czekałem krótko na zabieg. Po zabiegu moje kolano funkcjonuje doskonale. Wróciłem w pełni do aktywności sportowej.

Nie polecam nikomu tego lekarza! Zapłaciłam dwa razy po 150zl na wizycie prywatnej tylko za to, że powiedział mi, że nie lubi i nie umie leczyć mojej przypadłości! Stwierdził, że mógłby spróbować, ale byłoby to bardzo bolesne i bardzo drogie, więc mam wrócić jak już nie będę mogła wytrzymać! Nie założył mi nawet kartoteki, ale pieniążki dwa razy skasował!

Lekarz z dużym doświadczeniem.Kompetenty, stara dobra kadra ostrowskich ortopedów. Mam pełne zaufanie, zdecydowanie polecam.

Nie zgadzam się z negatywnymi ocenami dotyczącymi dr Kaźmierczaka. Ocena charakteru danej osoby zawsze jest oceną subiektywną, rozumiem, ale w żadnym przypadku nie nazwałabym go niemiłym czy gburowatym.. Przede wszystkim ma wszystkie cechy, które powinien posiadać lekarz: jest kompetentny, wzbudza zaufanie, traktuje pacjenta poważnie i indywidualnie. Poszłam do dr Kaźmierczaka z polecenia znajomej, okazało się, że mam zerwane więzadło krzyżowe. Dr wszystko mi wytłumaczył, po czym przeprowadził rekonstrukcję. Efekt jest doskonały, nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia, a wydaje mi się, że właśnie to jest najważniejsze.

Zdecydowanie polecam Pana Doktora Kaźmierczaka. Jestem jego pacjentka od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam.Ostatnio miałam robioną artroskopię barku, chyba jedynie Pan Doktor Kaźmierczak wykonuje ten zabieg w ostrowskim szpitalu. Ból minął, mam pełny zakres ruchu.

W życiu nie poleciłabym tego "lekarza" żadnemu pacjentowi!! Gburowaty, nie dość że nie pomoże, to przyjmując w ramach NFZ- traktuje pacjenta jak intruza!! Ortopeda- NIE ZAJMUJE SIĘ LECZENIEM KRĘGOSŁUPA, A DOKŁADNIE PRZEPUKLINAMI I ZWIĄZANYM Z TYM OKROPNYM BÓLEM!!??? STWIERDZENIE PRZEZ P. DR- ŻE ZAJMUJE TYLKO MIEJSCE W KOLEJCE- KWALIFIKUJE SIĘ WPROST DO RZECZNIKA PRAW PACJENTA!! O H Y D A!!

Doktor rok temu zooperowal moje kolanko a dokładniej rekonstrukcja więzadeł krzyżowych przednich, jestem bardzo zadowolony. Polecam!

Zdecydowanie polecam Pana doktora.Od lat cierpiałam, lekarze stawiali różne diagnozy, a ból i drętwienie rąk nie pozwalały normalnie funkcjonować. Już na pierwszej wizycie Pan doktor zlecił zrobienie odpowiednich badań. Okazało się, że mam cieśń nadgarstka. Jestem po operacji, kt. przeprowadził doktor Kaźmierczak i wszystkie dolegliwości minęły. Zdecydowanie polecam.Rzeczowy, kompetentny , bardzo dobry fachowiec. Napewno do niego wrócę ,jeśli będzie taka potrzeba.

Miałam problem z barkiem po półtora rocznym leczeniu - nieskutecznym. Zdecydowałam się na proponowany przez doktora zabieg artroskopi. Odzyskałam sprawnośc a ból minął w 90 % . Rzeczowy , potrafi wutłumaczyć .