Niewielki, różowy ;), wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet. Usługa stomatologiczna na najwyższym poziomie. Pan Maciej poprawiał mi kilka zębów zniszczonych przez poprzednich dentystów. Jednocześnie uchronił mnie przed leczeniem kanałowym. Zawsze wszystko robi bardzo, bardzo dokładnie i cierpliwie oraz dba o dobre samopoczucie pacjenta. Dokładnie tłumaczy i opowiada jak będzie wyglądał przebieg leczenia. Jedym zdaniem.. Bardzo profesjonalny i kompetenty człowiek. Zdecydowanie najlepszy w Przemyślu i okolicach.

Nie wiem czy nie najlepszy stomatolog w Przemyślu, a z pewnością spośród tych mi znanych. Fachowiec. Przeczuwam, że fajny gość także poza gabinetem. Normalny. Najwyższa ocena.

Naprawdę rzetelny, uprzejmy, delikatny i dokładny stomatolog. Ci którzy się boją dentystów po wizycie u tego Stomatologa przestaną :) Wiem ze swojego przykładu :) Polecam

Bardzo dobry stomatolog, na pierwszej wizycie dokładnie tłumaczy jakie podjąć leczenie , zapewnia duży komfort przy różnych zabiegach przy czym na wizycie pacjent mniej się stresuję, ceny nie są wygórowane, termin wizyty dopasowany do pacjenta lekarz godny polecenia!!!!

Bardzo dobry stomatolog, leczy profesjonalnie,dostosowuje termin do potrzeb pacjenta,dokładny,uprzejmy i rzetelny.

Nareszcie stomatolog godny polecenia w 100%

Nareszcie stomatolog godny polecenia w 100%

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Przemyśl"?

NZOZ Citodent, NZOZ Kormed
Krasińskiego 26, Okrzei 2