dr n. med. Maciej Kentel

Lekarz łączący w swojej osobowości autentyczny profesjonalizm z życzliwą naturalnością,a to rzadkość. Stawia trafną diagnozę,podejmuje się leczenia nawet czasochłonnego,traktując ingerencję chirurgiczną jako konieczną ostateczność. Tworzy pacjentowi atmosferę bezpieczeństwa.Jest cierpliwy i empatyczny. Wyjątkowo przyzwoity człowiek.Jestem szczęśliwa,że leczy mnie lekarz takiego formatu. Jolanta M.

Tworzy pacjentowi atmosferę bezpieczeństwa.Jest cierpliwy i empatyczny.
Jolanta M.

Polecam wszystkim Pana Doktora M. Kentla. Od 4 lat leczy moją mamę. Wcześniej chodziliśmy do „największej klasy” specjalistów w dziedzinie ortopedii, którzy tylko rozkładali ręce i proponowali mojej mamie tabletki przeciwbólowe, a w ostateczności, jak już będzie ból nie do zniesienia to bolesną operację stawów kolanowych i biodrowych. Pan Doktor M. Kentel jako jedyny zaproponował mojej mamie innowacyjne leczenie tj. osocze bogatopłytkowe do stawów kolanowych i biodrowych. Efekt jest taki, że moja mama ma w chwili obecnej 84 lata i nie bierze od 4 lat żadnych środków przeciwbólowych i obeszło się bez operacji. Pan Doktor M.Kentel jest doskonałym specjalistą w dziedzinie ortopedii, lekarz z powołania, olbrzymie doświadczenie i wiedza medyczna, bezbłędna diagnoza, pewna ręka- te cechy są gwarancją dobrego rezultatu leczenia.

250 zł za wizytę trwającą 5 minut. Bez wyjaśnień, zaleceń, bez możliwości zadania pytań. Dodam że była to moja pierwsza wizyta u tego ortopedy, skończyło się tylko na obejrzeniu rezonansu i wypisaniu recepty.

Jeżeli chcecie wykonać zabieg na nfz to nie traćcie czasu, doktor Kentel ich nie wykonuje bo mu się to nie kalkuluje, a do osób które z nfz chcą skorzystać ma lekceważący stosunek. Cała wizyta trwała 5 minut, wypisane skierowanie na ortezę na kolano i zastrzyki. Zero rozmowy o zaleceniach, brak czasu na zadanie jakiegokolwiek pytania, nie daje dojść do słowa i nagle wizyta się kończy zaprasza następną osobę. Dodatkowo nastraszenie, że niedługo całe kolano mi się popsuje jeśli nie zrobię bardzo szybko operacji, oczywiście prywatnie, gdzie inny specjalista stwierdził, że można to zrobić na spokojnie nawet za pół roku. Nie polecam.

Pan Doktor dwukrotnie operował mojego syna. Bardzo fachowo i kompetentnie. Jest świetny. Od ostatniej operacji minęło kilka lat. Ma też dobrych współpracowników. Wszyscy na 5+.

Świetny, lekarz, konsultacja 150 zł, trafnie zdiagnozował mój uraz(naderwany i niewyleczony przyczep głowy bocznej mięśnia łydki) podał prawidłowy sposób leczenia i w rezultacie jestem zdrowy, POLECAM

Stosunek pana doktora do pacjentów jest poniżej krytyki. Po wielu godzinach oczekiwania na wizytę (prywatną!) potrafi się nie zjawić w ośrodku. Zdecydowanie nie polecam osobom szanującym swój czas i osobę.

Specjalista od kolana wybitny. Wirtuoz w swojej dziedzinie. Polecam z czystym sumieniem. Last but not least: tego się nie da nauczyć, to się ma albo się tego nie ma. Owe coś dr Kentel ma. To przyzwoitość.

wizyta byla prywatna a doktor przyjmowalpo dwoch pacjentoww dwoch pomieszczeniach naraz latalod jednego pacjenta do drugiego przy komputerze siedzial jego syn.\Zawiodlamsie liczy sie tylko kasa

Witam. Dr.Kentel jest super ortopeda, zna się super na kolanach.Chodzę ze swoimi kolanami i jestem bardzo zadowolona z leczenia! Jak i wiele innych moich znajomych wiec naprawde poleca pana Dr. jezeli potrzebujesz dobrego ortopede!