dr n. med. Maciej Kentel

Ortopeda

Witam wszystkich. Mam 20 lat i jestem już po 5 operacjach kolana. Na początku rekonstrukcja ACL, potem naderwanie przeszczepu itp itd, a ostatnio zaczęła mnie gnębić łąkotka przyśrodkowa. Najpierw pojechałam do dr. Świsulskiego, który mi zszył ową łąkotkę i przez 5 miesięcy miałam spokój. Ale niestety uraz powrócił. Dzień po urazie, leżąc w łóżku z unieruchomioną nogą zaczęłam przeglądać internet w poszukiwaniu dobrego lekarza. Znalazłam dr. Kentela. Zadzwoniłam, by umówić się na wizytę, okazało się, że najbliższy wolny termin był 3godz później. Pojechałam na Hirszfelda, gdzie doktor zrobił mi USG, stwierdził,że poszedł mi szew łąkotki i zablokował mi staw. Konieczna była artroskopia. Wyobraźcie sobie, że przeprowadził mi ją 2 godz później! Miałam niesamowitego farta. Pełen profesjonalizm, super opieka medyczna a anestezjolog użył świetnego znieczulenia, bo w ogóle potem nie cierpiałam (po poprzednich 4 operacjach nie mogłam podnieść się przez tydz z łóżka z powodu tak wielkiego bólu głowy). Jestem teraz 3 dzień po artro, kolano trochę boli, ale ogólnie prawie nie jest spuchnięte no i nie jadę na żadnych przeciwbólowych lekach. Mam nadzieję, że wszystko z moim kolanem będzie już dobrze. Chciałam równocześnie polecić wszystkim doktora! Zapomniałam wspomnieć, że pojechałam na prywatną wizytę, a nie zapłaciłam ani złotówki! Lekarz bardzo miły, uprzejmy i po kolei wszystko mi wytłumaczył co się dzieje w moim kolanie i na czym będzie polegać operacja. No to by było na tyle ;)

Pan Doktor dwukrotnie operował mojego syna. Bardzo fachowo i kompetentnie. Jest świetny. Od ostatniej operacji minęło kilka lat. Ma też dobrych współpracowników. Wszyscy na 5+.

Świetny, lekarz, konsultacja 150 zł, trafnie zdiagnozował mój uraz(naderwany i niewyleczony przyczep głowy bocznej mięśnia łydki) podał prawidłowy sposób leczenia i w rezultacie jestem zdrowy, POLECAM

Specjalista od kolana wybitny. Wirtuoz w swojej dziedzinie. Polecam z czystym sumieniem. Last but not least: tego się nie da nauczyć, to się ma albo się tego nie ma. Owe coś dr Kentel ma. To przyzwoitość.

Witam. Dr.Kentel jest super ortopeda, zna się super na kolanach.Chodzę ze swoimi kolanami i jestem bardzo zadowolona z leczenia! Jak i wiele innych moich znajomych wiec naprawde poleca pana Dr. jezeli potrzebujesz dobrego ortopede!

Naprawdę doskonały specjalista. Leczył mojego tatę i wyleczył, tera leczy mnie, a wlasciwie juz prawie wyleczył, nie mozna mu nic zarzucic, dobry lekarz i mily czlowiek.

Doktor postawił Mamę na nogi po 4 miesiącach. Wcześniej 1,5 roku chodziła o dwóch kulach. Myślę, że nie potrzeba tu większego komentarza co do fachowości Pana Doktora.

Stosunek pana doktora do pacjentów jest poniżej krytyki. Po wielu godzinach oczekiwania na wizytę (prywatną!) potrafi się nie zjawić w ośrodku. Zdecydowanie nie polecam osobom szanującym swój czas i osobę.

U Pana Doktora wykonywałem rekonstrukcję ACL. Polecam tego człowieka, profesjonalista z całą pewnością.

chdze do p.dr.Kenla juz 5lat i naprwde jest super lekrzem..uratowal mi kolano! Jest coraz lepiej z moim kolanem.. Jezeli ktos potrzebuje super ortopedy to naprwde tego dr, polecam!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2

51-114 Wrocław

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań