dr n. med. Maciej Kentel

Ortopeda

Polecam wszystkim Pana Doktora M. Kentla. Od 4 lat leczy moją mamę. Wcześniej chodziliśmy do „największej klasy” specjalistów w dziedzinie ortopedii, którzy tylko rozkładali ręce i proponowali mojej mamie tabletki przeciwbólowe, a w ostateczności, jak już będzie ból nie do zniesienia to bolesną operację stawów kolanowych i biodrowych. Pan Doktor M. Kentel jako jedyny zaproponował mojej mamie innowacyjne leczenie tj. osocze bogatopłytkowe do stawów kolanowych i biodrowych. Efekt jest taki, że moja mama ma w chwili obecnej 84 lata i nie bierze od 4 lat żadnych środków przeciwbólowych i obeszło się bez operacji. Pan Doktor M.Kentel jest doskonałym specjalistą w dziedzinie ortopedii, lekarz z powołania, olbrzymie doświadczenie i wiedza medyczna, bezbłędna diagnoza, pewna ręka- te cechy są gwarancją dobrego rezultatu leczenia.

Witam wszystkich. Mam 20 lat i jestem już po 5 operacjach kolana. Na początku rekonstrukcja ACL, potem naderwanie przeszczepu itp itd, a ostatnio zaczęła mnie gnębić łąkotka przyśrodkowa. Najpierw pojechałam do dr. Świsulskiego, który mi zszył ową łąkotkę i przez 5 miesięcy miałam spokój. Ale niestety uraz powrócił. Dzień po urazie, leżąc w łóżku z unieruchomioną nogą zaczęłam przeglądać internet w poszukiwaniu dobrego lekarza. Znalazłam dr. Kentela. Zadzwoniłam, by umówić się na wizytę, okazało się, że najbliższy wolny termin był 3godz później. Pojechałam na Hirszfelda, gdzie doktor zrobił mi USG, stwierdził,że poszedł mi szew łąkotki i zablokował mi staw. Konieczna była artroskopia. Wyobraźcie sobie, że przeprowadził mi ją 2 godz później! Miałam niesamowitego farta. Pełen profesjonalizm, super opieka medyczna a anestezjolog użył świetnego znieczulenia, bo w ogóle potem nie cierpiałam (po poprzednich 4 operacjach nie mogłam podnieść się przez tydz z łóżka z powodu tak wielkiego bólu głowy). Jestem teraz 3 dzień po artro, kolano trochę boli, ale ogólnie prawie nie jest spuchnięte no i nie jadę na żadnych przeciwbólowych lekach. Mam nadzieję, że wszystko z moim kolanem będzie już dobrze. Chciałam równocześnie polecić wszystkim doktora! Zapomniałam wspomnieć, że pojechałam na prywatną wizytę, a nie zapłaciłam ani złotówki! Lekarz bardzo miły, uprzejmy i po kolei wszystko mi wytłumaczył co się dzieje w moim kolanie i na czym będzie polegać operacja. No to by było na tyle ;)

Jeżeli chcecie wykonać zabieg na nfz to nie traćcie czasu, doktor Kentel ich nie wykonuje bo mu się to nie kalkuluje, a do osób które z nfz chcą skorzystać ma lekceważący stosunek. Cała wizyta trwała 5 minut, wypisane skierowanie na ortezę na kolano i zastrzyki. Zero rozmowy o zaleceniach, brak czasu na zadanie jakiegokolwiek pytania, nie daje dojść do słowa i nagle wizyta się kończy zaprasza następną osobę. Dodatkowo nastraszenie, że niedługo całe kolano mi się popsuje jeśli nie zrobię bardzo szybko operacji, oczywiście prywatnie, gdzie inny specjalista stwierdził, że można to zrobić na spokojnie nawet za pół roku. Nie polecam.

Pan Doktor dwukrotnie operował mojego syna. Bardzo fachowo i kompetentnie. Jest świetny. Od ostatniej operacji minęło kilka lat. Ma też dobrych współpracowników. Wszyscy na 5+.

250 zł za wizytę trwającą 5 minut. Bez wyjaśnień, zaleceń, bez możliwości zadania pytań. Dodam że była to moja pierwsza wizyta u tego ortopedy, skończyło się tylko na obejrzeniu rezonansu i wypisaniu recepty.

Świetny, lekarz, konsultacja 150 zł, trafnie zdiagnozował mój uraz(naderwany i niewyleczony przyczep głowy bocznej mięśnia łydki) podał prawidłowy sposób leczenia i w rezultacie jestem zdrowy, POLECAM

Specjalista od kolana wybitny. Wirtuoz w swojej dziedzinie. Polecam z czystym sumieniem. Last but not least: tego się nie da nauczyć, to się ma albo się tego nie ma. Owe coś dr Kentel ma. To przyzwoitość.

Witam. Dr.Kentel jest super ortopeda, zna się super na kolanach.Chodzę ze swoimi kolanami i jestem bardzo zadowolona z leczenia! Jak i wiele innych moich znajomych wiec naprawde poleca pana Dr. jezeli potrzebujesz dobrego ortopede!

Naprawdę doskonały specjalista. Leczył mojego tatę i wyleczył, tera leczy mnie, a wlasciwie juz prawie wyleczył, nie mozna mu nic zarzucic, dobry lekarz i mily czlowiek.

Doktor postawił Mamę na nogi po 4 miesiącach. Wcześniej 1,5 roku chodziła o dwóch kulach. Myślę, że nie potrzeba tu większego komentarza co do fachowości Pana Doktora.