dr hab. n. med. Maciej Kielar

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Od ponad miesiąca jestem pacjentem pana Profesora, który leczy mnie z powodu zakrzepicy. Spędziłem kilka dni w szpitalu, po czym kontynuuję leczenie w domu. Cały ten czas pozwolił mi przekonać się, że Pan Profesor Kielar jest najwyższej klasy specjalistą, w pełni poświęcającym swoją uwagę pacjentowi. Podczas wizyty zawsze dokładnie omawiany jest przebieg leczenia, wszelkie pytania nie pozostają bez odpowiedzi. Z całą pewnością nie mniej ważny jest fakt, że mam do czynienia z przemiłą, pełną ciepła i zrozumienia osobą, która słucha i rozumie. Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę.

Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę.

Bardzo polecam tego wspaniałego lekarza jako specjalistę i człowieka naprawdę oddanego pacjentowi . Jego ciepłe i przekonywujące zdanie o konieczności zabiegu , uspakaja chorego i łagodzi ból. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy -żadna choroba nie byłaby straszna

U Pana docenta odbyłem zabieg usunięcia żylaków kończyn dolnych, operacja przebiegła bez zarzutów, obecnie jestem w fazie rehabilitacji, która przebiega zgodnie z założeniami. Pan docent jest osobą kompetentną i rzeczową, w sposób szczegółowy potrafi wyjaśnic sposób lezenia a sam zabieg został wykonany perfekcyjna. gORĄCO POLECAM. jEST TO LEKARZ GODNY ZAUFANIA

gORĄCO POLECAM. jEST TO LEKARZ GODNY ZAUFANIA

Lekarz godny polecenia. Świetnie podejście, spokój, życzliwość. Bardzo delikatny nawet w mało sympatycznej sytuacji - ropnia piersi. POLECAM. Minus koszt wizyty - 150-200 zależy od miejsca

Sznowni Państwo, jednym zdaniem prawdziwy lekarz w każdym calu. Specjalista, rzeczowy, konkretny i dokładny. POLECAM.

Sznowni Państwo,

Rzeczowy, kompetentny, uprzejmy, godny zaufania i polecenia.

Rzeczowy, kompetentny, uprzejmy, godny zaufania i polecenia.

lekarz rodem z koszmaru, mam szczescie ze w ogole jeszcze zyje po wizycie u niego