dr hab. n. med. Maciej Kinalski

Ginekolog położnik, Endokrynolog

2,9

Nie polecam go!!! Omijać tego lekarza szerokim łukiem!! Pacjentka przed moją mamą krzyczała z bólu na cały korytarz, mamie również bardzo bolało, z dnia na dzień mama czuje się coraz gorzej. Dałabym 0 gwiazdek.

Masakra,byłam polecona prywatnie na zabieg,do Oddziału Gin.przez dr.kinalskiego.Po zabiegu zero zainteresowania ze strony doktora kinalskiego,pielęgniarki na dziennym dyżurze potraktowały mnie jak przedmiot,przez 5h,w bólach wymiotowałam😟Od 14.00 do 19.00 czekały na lekarza i nie podały mi przeciwwymiotnych,bo według pielęgniarek po południu nie ma lekarza na dyżurze...🙈!?więc procedury...Serio!?Tak,że nie polecam dr.kinalskiego,a przede wszystkim pójścia do niego prywatnie,bo szkoda na tego Pana kasy.P.S.Pacjentki leżące ze mną ze skierowaniem na NFZ,były lepiej traktowane niż ja.Przypadek,czy złośliwość,że ze skierowania prywatnego od doktora k.!?Ale,ciekawym jest,że dłużej czekałam na pobyt w szpitalu niż one,więc w czym rzecz ...🤔Czyżby pielęgniarki nie lubią szefa dr.kinalskiego i dlatego pacjentki od niego dostają rykoszetem za Ordynatora!?

Nie polecam. Mam wiele zastrzeżeń. Poczynając od podejścia - bardzo nieuprzejmy, kończąc na niesłusznej diagnozie. Nacisk na zabieg, który jak się później okazało był zbędny. Całe szczęście, że nie zgodziłam się na niego. Mam nadzieję, że już nigdy nie trafię w jego ręce.

Pan profesor super lekarz dokładny, konkretny, sumienny bardzo dobry kontakt z pacjentem budzi zaufanie dzięki doktorowi żyje i przeszlam. Ciężkie powiklania pologu. Bardzo polecam.

Bardzo dziękuję panu profesorowi za jego stanowczosc w leczeniu mojej choroby,nie pozwolił mi na zbyt długie podejmowanie decyzji,jestem już po operacji, dziękuję za wszystko Maria

Maria

Fatalny. Male kompetencje, ogromne ego i ogromna arogancja. Ze wzgledu na blad lekarski wytocze mu sprawe sadowa. Jestem obywatelka USA i stac mnie na szczescie na sadzenie go "do oporu".

Bardzo niemiły, chamski i ordynarny. Potrafi przywitać tekstem 'ściągaj majtki'. Badania w jego wykonaniu bardzo nieprzyjemne i bolesne. Kieruje do pacjentek przykre uwagi i komentarze. Prostak z manią wyższości. Ordynarnie traktuje personel przy pacjentach- położne się go boją, bo widać wiedzą, że to wariat. Obraża kompetencje innych lekarzy. Zdecydowanie odradzam.

Tragedia. Nie miły, nie szanuje pacjentki. Potrafi jedno-kasować na maxa nie robiąc w gabinecie żadnych badań. W gabinecie nie posiada nawet usg...porażka. Jeżeli jakieś badanie to trzeba było jeździć gdzieś tam ... Na każdej wizycie pyta kilka razy ,, rodziłaś"? Jak może podjąć się leczenia jeżeli nie zapisuje w karcie takich rzeczy. Chciałam żeby osobiście robił zabieg w szpitalu, pytał podczas wizyty kto ma robić. Leżąc na bloku operacyjnym dowiedziałam się że ktoś inny. Chciałam uciekać ale niestety nie mogłam nic zrobić. Totalna olewka z jego strony wobec mnie. Tak jakby mnie nie było. Z tego co wyczytałam została podjęta najgorsza metoda zabiegu. Oczywiście o tym mnie nikt nie informował na jakiej zasadzie to działa. Kobietki, jest tyle prywatnych klinik i mądrych lekarzy, nie pozwólcie żeby ktoś miał wj na was.

Swietny specjalista, podchodzacy do swojej pracy z sercem i specyficznym poczuciem humoru. Fachowo przeprowadzil u mnie operacje usuniecia miesniaka, szanujac przy tym moje sumienie i indywidualne preferencje.

Jestem wdzięczna braciom,którzy polecieli mi ten kontakt z Profesorem, a Panu Profesorowi zawdzięczam uratowanie mojego zdrowia, a nawet życia i zachowanie czystego sumienia. BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ !!! Polecam Pana Profesora jako otwartego,kompetentnego,szanujacego sumienie pacjenta. Cieszę się że trafiłam w takie RĘCE,DZIĘKUJĘ !

BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ !!!