dr n. med. Maciej Kisiel

Chirurg naczyniowy

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem maksymalną dla mnie wiedzę medyczną. Teraz rozumiem w czym jest problem i wiem co mogę zrobić. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny. Szczerze polecam.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Specjalista na wysokim poziomie zarówno wiedzy jak i kultury osobistej. Polecam jak najbardziej. DZIĘKUJĘ BARDZO PANIE DOKTORZE.

Lekarz z powołania. Perfekcjonista. Najpierw operował mojego męża na przepuklinę, później dwa razy podchodził do moich problemów nadzwyczaj skutecznie. Delikatny w podejściu do pacjenta, zawsze uprzedzi o następstawach zabiegu/operacji. Polecam, polecam, polecam.

milo szybko kompetentnie z sercem i uśmiechem... Polecam kazdemu! Oby jak najwiecej takich ludzi na naszej drodze

milo szybko kompetentnie z sercem i uśmiechem... Polecam kazdemu!
Oby jak najwiecej takich ludzi na naszej drodze

Bardzo dziękuję za pomoc w wyleczeniu długo nie gojącej się rany. Metoda leczenia,jak również zalecenia P.Dr przyniosła tak długo oczekiwany efekt. Rana zagoiła się, z czego bardzo się cieszę.Życzę P.Dr wielu sukcesów zawodowych, jak również osobistych. Wdzięczna pacjentka Alicja W. 25.06.2012r

25.06.2012r

Njalepszy lekarz, u jakiego mialam okazje sie leczyc. Kompetentny, uprzejmy, dba o pacjentow, jednym slowem: prawdziwy lekarz z powolania

Polecam z całego serca tego lekarza. Nie spotkałam do tej pory lekarza tak zaangażowanego w problemy pacienta. Pomógł mi bardzo w zdiagnozowaniu mojego problemu i skierował do odpowiednich specjalistów. Dzięki niemu żyję normalnie mimo swojej choroby. Dziękuję Panie Macieju. Joanna B.

Dziękuję Panie Macieju. Joanna B.

Lekarz z powolania. Malo tak dobrych ludzi na swiecie.

Lekarz z powolania. Malo tak dobrych ludzi na swiecie.

Wspaniały diagnosta, potwierdził się podczas konsultacji i leczenia mojej najbliższej rodziny i kilku znajomych