Najlepszy chirurg ever!!! Polecam wszystkim, którzy się boją. Kolejny raz u doktora i kolejny raz satysfakcja. Uważam, że to najlepszy specjalista od gojenia trudnych ran. Mi pomógł wygoić dużą i problematyczną ranę. Z czystym sumieniem polecam.

Najlepszy chirurg ever!!!

milo szybko kompetentnie z sercem i uśmiechem... Polecam kazdemu! Oby jak najwiecej takich ludzi na naszej drodze

milo szybko kompetentnie z sercem i uśmiechem... Polecam kazdemu!
Oby jak najwiecej takich ludzi na naszej drodze

Bardzo dziękuję za pomoc w wyleczeniu długo nie gojącej się rany. Metoda leczenia,jak również zalecenia P.Dr przyniosła tak długo oczekiwany efekt. Rana zagoiła się, z czego bardzo się cieszę.Życzę P.Dr wielu sukcesów zawodowych, jak również osobistych. Wdzięczna pacjentka Alicja W. 25.06.2012r

25.06.2012r

Polecam z całego serca tego lekarza. Nie spotkałam do tej pory lekarza tak zaangażowanego w problemy pacienta. Pomógł mi bardzo w zdiagnozowaniu mojego problemu i skierował do odpowiednich specjalistów. Dzięki niemu żyję normalnie mimo swojej choroby. Dziękuję Panie Macieju. Joanna B.

Dziękuję Panie Macieju. Joanna B.

Njalepszy lekarz, u jakiego mialam okazje sie leczyc. Kompetentny, uprzejmy, dba o pacjentow, jednym slowem: prawdziwy lekarz z powolania

Lekarz z powolania. Malo tak dobrych ludzi na swiecie.

Lekarz z powolania. Malo tak dobrych ludzi na swiecie.

Wspaniały diagnosta, potwierdził się podczas konsultacji i leczenia mojej najbliższej rodziny i kilku znajomych

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Warszawa"?

Al. Jerozolimskie 31 lok. 14

Szpital Lux Med