lekarz Maciej Kocybik

Lekarz z "najwyższej półki". Kompetentny, zaangażowany wysokiej klasy specjalista, na którego można liczyć zawsze. Jestem pod opieką Pana doktora od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego doktorowi i jego małżonce.

Dr. Kocybik to dla mnie człowiek z wielką wiedzą a przede wszystkim bardzo komunikatywny,rzeczowy i uprzejmy.Dziesięć lat temu moja mama miała problemy z ciśnieniem, były krwotoki z nosa. Dostała jakieś leki i pewien czas było dobrze. Kiedy przeprowadziła się do mnie do Leszna pojawiła się zadyszka. Myślałam że to wieńcówka,ale byłam w błędzie. Wielu lekarzy ją osłuchiwało,ale żaden nic nie stwierdził.Polecono mi dr. Kocybika, który na pierwszej wizycie osłuchując stwierdził niedomykanie zastawki mitralnej. potwierdziło tę diagnozę echo serca. Moja Mama funkcjonuje dobrze, bierze leki które dr. zalecił i raz w roku udajemy się z wizytą. Ta opinia jest nie tylko moją opinią, ale wielu osób z mojego otoczenia i nie tylko. Naprawdę bardzo polecam.

dr.Kocybik to wspaniały lekarz, bardzo komunikatywny i ma ogromną wiedzę. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Niego, a dotyczą one mojej Mamy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to właśnie dzięki Niemu moja Mama żyje i to już dziesieć lat od pierwszej wizyty u dr.Kocybika. Właśnie On już na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę, kiedy to inni lekarze badali , osłuchiwali i nigdy niczego nie stwierdzili.Bardzo polecam.