dr n. med. Maciej Koperadr n. med. Maciej Kopera - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej Kopera

Psychiatra

Dr n. med. Maciej Kopera - lekarz, specjalista psychiatra.
Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Asystent w Katedrze i Klinice ...

Dr n. med. Maciej Kopera - lekarz, specjalista psychiatra.
Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Asystent w Katedrze i Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje, jako psychiatra w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Odbywał stypendium naukowe Fogarty w University of Michigan Department of Psychiatry Addiction Research Center, gdzie szkolił się i realizował projekty badań z obszaru uzależnień. W INZPiRO prowadzi konsultacje psychiatryczne, także w języku angielskim.

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.

Na pewno ludzki i wyrozumiały, zawsze stara się pomóc. Nie zbywa pacjenta jak to się zdarza innym lekarzom. Dziękuje....

Od pierwszej minuty rozmowy z Panem Doktorem miałam poczucie bezpieczeństwa, życzliwości i zrozumienia. Bardzo jestem wdzięczna temu mądremu i wrażliwemu lekarzowi za takt i kompetencje. Leczenie polecone przez dr Koperę przynosi bardzo dobre rezultaty. Serdecznie polecam także ośrodek INZPiRO, uprzejmie, cicho, dyskretnie, czysto i ładnie i w znakomitej lokalizacji, kilka minut od Złotych Tarasów i dworca. Gdyby nie fakt, że mieszkam daleko, zdecydowałabym się na psychoterapię w tym ośrodku.

Doktor jest osoba bardzo kompetentna. dzięki niemu poczułam się zaopiekowana całośiowo i w sposób ludzi. Polecam doktora.

Kompetentny i do tego miły lekarz. Potrafi uważnie i cierpliwie wysłuchać pacjenta. Podchodzi do konsultacji z zaangażowaniem i empatią. Dzięki Panu Doktorowi moje życie znowu nabrało radości. Nigdy nie kierowałem się opiniami zamieszczonymi w internecie ale od dzisiaj zmieniam decyzję. Lepiej trafić nie mogłem. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

Polecam najgoręcej! Piąty mój psychiatra, pierwszy który pomógł! Zmienił niedziałające leki, wydaje się naprawdę szczerze troszczyć o pacjentów. Pierwszy psych., u którego poczułam się zaopiekowana.

Empatyczny lekarz. Polecił mi go kolega, który leczy się u dr Kopery od paru miesięcy. Polecam serdecznie.