dr hab. n. med. Maciej Kosieradzki

Chirurg ogólny, Chirurg transplantolog

Rewelacyjny chirurg! Szeroka wiedza merytoryczna, troska o każdego pacjenta, wysoka kultura osobista. Polecam!

Dr hab. med. Maciej Kosieradzki to bardzo uprzejmy, kompetentny, wyksztalcony lekarz, ktory w pacjencie widzi "czlowieka" i chce mu pomoc zgodnie ze swoja wiedza i umiejetnosciami. Kompleksowo podchodzi do chorego i szuka najlepszych mozliwosci ulgi w cierpieniu. Swoja uprzejmoscia i skromnoscia bardzo mnie ujal podczas wizyty w szpitalu.

Profesjonalizm, najwyższe kompetencje, uprzejmość i życzliwość, polecam tego lekarza zdecydowanie, dziękuję w imieniu mojej mamy; wszystkim polecam szpital przy Nowogrodzkiej/Lindleya.

Dr hab. Maciej Kosieradzki to najlepszy lekarz, jakiego spotkałam. Rekomenduję w 1000%.

Kompetentny, uprzejmy, bardzo dobry fachowiec,

Kompetentny, uprzejmy, bardzo dobry fachowiec,

Kompetentny, wspaniały lekarz, ma doskonałe podejście do pacjentów. Ceniony transplantolog zarówno przez pacentów, jak i przez niższy personel szpitalny. Budzi pełne zaufanie od pierwszej rozmowy. Polecam i gdyby chociaż większość lekarzy byłaby taka jak dr Kosieradzki, to ........

byłaby taka jak dr Kosieradzki, to ........