lekarz Maciej Kowalczyk

Ginekolog położnik, USG, Seksuolog

Urodzilam pod opieka tego lekarza 3 dzieci i za kazdym razem o zewiedzialam ze jestem w najepszych rekach!!!Polecilam tego lekarza rowniez moim kuzynkom i tylko dzieki temu maja zdrowe dzieci!!!Bardzo Go lubie i cenie za to,ze jest najlepszym specjalista.Agnieszka Jurkiewicz

Jako seksuolog bardzo dobry lekarz. Co prawda ma specyficzne poczucie chumoru co moze na poczatku odstraszyc ale naprawde chce pomoc. Polecam

Urodziłam dzięki dr zdrowe dziecko a ciąża była z komplikowana, polecam

Urodziłam dzięki dr zdrowe dziecko a ciąża była z komplikowana, polecam

Bardzo dobry lekarz, sporo czasu poświęca na wizyte, dobre podejście do pacjentki i świetne poczucie humoru:)

Super lekarz naprawdę polecam wie co robi i jak to zrobic żeby nie bolało:))Naprawde kompetentny lekarz.

Bardzo dobry specjalista.Prowadził u mnie ciąże trojaczą.Może ma specyficzne poczucie humoru i bardzo dużo mówi ,ale gdyby nie Pan dr. nie zostałabym nigdy mamą.Wcześniejsza lekarka która mnie leczyła wystawiła błędną diagnozę.Dobrze że w porę zmieniłam lekarza i unikłam nie potrzebnego zabiegu .Pozdrawiam Pana dr, a wam drogie Panie polecam świetnego lekarza.

urodziłam z DR.KOWALCZYKIEM dwoje zdrowych dzieci,polecam tego lekarza wszystkim moim znajomym i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim kobietą .

wspaniały specjalista, zawdzięczam mu moją córeczkę, bardzo długo starałam się o dziecko, tylko on potrafił zdiagnozować problem i zaszłam w ciążę. polecam tego lekarza z czystym sumieniem