lekarz Maciej Kowalewski

1,3
1,2
1,3
1,1

Prosząc lekarza o przyjęcie z skierowaniem na Cito opryskliwie kazał mi wymieniać argumenty dlaczego łaskawie miałby mnie zapisać na listę, ból, opuchlizna, brak mozliwosci poruszania sie były niewystarczające, poniewaz jak to „doktor” powiedział to noga ma boleć, terminy na polowe września, zostałam odesłana kolejny raz na sor, gdzie wszyscy bawią się w spychologię.

Ten człowiek nie powinien być lekarzem !!! Zapomiał chyba ze kiedyś składał przysięgę Hipokratesa, zero empatii, odesłał moja cierpiąca z bólu dziewczynę, „bo po co ma ją przyjmować, poboli i przestanie”, najchetniej złożyłbym skargę do NFZ, i prawdopodobnie tak się skonczy. Zwolnić dyscyplinarnie !!!

Poprzez swoją arogancję gburowatość i brak zainteresowania doprowadził moją 84 letnią Mamę do płaczu. Powiedział jej między innymi, że jak jest stara to boleć ją będzie wiele rzeczy - "I co? będzie Pani z każdą do mnie przychodziła?" Tragedia..... Dlaczego nie ma w ocenie braku gwiazdki???

Tragedia.....
Dlaczego nie ma w ocenie braku gwiazdki???

Fatalny lekarz, ktory minął się z powołaniem. Jego umiejętności interpersonalne w zasadzie nie istnieją. Nie tłumaczy procesu chorobowego i zachowuje się jakby robił łaskę, że w ogóle przyjął pacenta. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Absolutnie omijać dużym łukiem tego lekarza. Nieuprzejmy, niekompetentny - ma się wrażenie, że rozmawia się z laikiem, który zupełnie nie zna się na schorzeniach narządu ruchu. Właściwie to nie rozmawia się, bo lekarz mówi zdawkowo i o niczym nie informuje. Powinien zmienić zawód. Z pewnością nie pomaga potrzebującemu pacjentowi.

Dziwie sie,ze ten czlowiek jest lekarzem z takim podejsciem do pacjenta. Zero empatii,chamski,niezainteresowany w moim przypadku reka po operacji - nie widzial opuchlizny oczywiscie nie patrzac nawet na reke. Na informacje,ze reka boli powiedzial,zeby isc do neurologa. Szczytem wszystkiego byla juz nieznajomosc lekow przez lekarza i kiedy powiedzialam,ze to zestaw witamin z grupy B powiedzial,ze witaminy to moge sobie kupic w aptece bez recepty. Dopiero gdy pielwgniarka-asystentka powiedziala mu,ze dane witaminy sa na recepte laskawie wypisal recepte. Mam ochote napisac skargę do NFZ na tego lekarza. Rozumiem kazdy moze miec gorszy dzien,ale w przypadku tego pana to chyba norma takie chamskie i z czasow komuny zachowanie - jestem lekarzem wiec mam prawo. Nie w dzisiejszych czasach

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tym lekarzu. Nigdy w życiu nie spotkałam tak chamskiego i odpychającego lekarza, zero kultury i empatii do człowieka tym bardziej pacjenta. Szkoda, że pisząc te opinie możemy tylko przestrzec innych a nie można mieć wpływu na karierę takiego niby lekarza

Zero empatii i zainteresowania stanem zdrowia pacjenta. Lekarz, nie przeprowadziwszy wywiadu oczekuje, że pacjent określi swoją zdolność lub niezdolność do pracy, a także zadecyduje o terminie zakończenia leczenia. Na 4 wizytach po złamaniu kończyny nawet nie spojrzał, w jakim ta jest stanie. Nie informuje o przebiegu leczenia i rokowaniach. Nie polecam, szkoda czasu i zdrowia na tego pana.

Lekarz chamski, arogancki. Brak współpracy z lekarzem, nie tłumaczy jak przebiega leczenie. Na pytanie czy się zrosła kość odpowiada, że niewiem. Najlepiej nie zadawać pytań niech zrobi swoje dobrze bądź źle, skreśli pacjenta z listy i tyle. Jeśli ktoś ka dużo czasu i nerwów niech idzie do tego lekarza, a następnie do innych żeby cokolwiek wiedzieć.

Chrońcie się przed wizytą u tego lekarza. Żałuję, że nie skali do oceny minus 10... Coś nieprawdopodobnego, że taki człowiek ma uprawnienia lekarskie. 0 kompetencji.

Coś nieprawdopodobnego, że taki człowiek ma uprawnienia lekarskie.
0 kompetencji.