lek. dent. Maciej Kowalski

Ortodonta, Stomatolog

Od wielu lat jestem pacjentka doktora Kowalskiego. Jest człowiekiem bardzo specyficznym i albo złapiesz z nim porozumienie i zostajesz albo nigdy nie wracasz. Niewątpliwie jest świetnym specjalista. Leczenie ortodontyczne trwało długo, ale skutek był warty czekania. Co jest ważne - nie ściemnia, mówi wprost da się lub nie. Bardzo go cenię jako specjalistę.

Pan Maciej Kowalski nie ma specjalizacji z ortodoncji i niestety po dwóch aparatach które założyłam u niego dalej mam Krzywe zeby. Traktuje swoich pacjentów jak znajomych. Uwazam, ze nie dorósł do swojego zawodu.

Lekarz miły i sympatyczny, jak wskazywali poprzednicy - nie wyciąga pieniędzy, leczy dokładnie. Kompetentny.

Jak dla mnie rewelacyjne podejscie do dzieci. Żadnego stresu przed wizytą.Szczerze polecam rodzicom małych pociech.

Jak dla mnie super specjalista. Chodzi do niego cała moja rodzina. Gośc zna się na tym co robi. A,że czasami nie ma humoru...cóż zdarza się każdemu człowiekowi:)

Maciej Kowalski jest jak dla mnie człowiekiem godnym zaufania, uprzejmym, i przede wszystkim na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Jako nieliczny ze stomatologów w Chojnicach nie ma za priorytet wyrwania pacjentom wszystkich pieniędzy z portfeli.

PORAŻKA !!! uważam że ten Pan pomylił się z powołaniem.

PORAŻKA !!! uważam że ten Pan pomylił się z powołaniem.

Bardzo mile wspominam wizyty. A leczyłam się jakiś czas, ponieważ było to leczenie ortodontyczne. Wszystkie etapy leczenia zostały dobrze wyjaśnione. Jest kompetentną osobą i zawsze odpowiadał na zadane pytania. Nie naciąga. Efekt wizyt super. Polecam.

Czułam się jak piąte koło u wozu! Jak to bywa u lekarza-nie zawracaj mi głowy, mam mnóstwo roboty/:(

przy wybielaniu zębów wybielone zostały również dziąsła,leczenie kanałowe zębów ,pan Kowalski mówił o 3 wizytach ,a było ich 7,wyciąganie kasy ,wizyty nawet o 23-ej