Wykonywałam u Pana Doktora Macieja Krajewskiego wiele zabiegów laserem fraxel i repair, moja twarz wygładziła sie pomimo stosownego już mojego wieku. Nie mam tyle zmarszczek przy oczach, wokół ust i na czole. Liczne kiedyś przebarwienia na twarzy znikły bezpowrotnie.Zabiegi na szyi spowodowały, że nie muszę jej ukrywać pod apaszką lub golfem.Gdy przeglądam swoje fotografie sprzed lat żałuję, że dopiero dwa lata temu zdecydowałam sie na proponowane przez Pana Doktora zabiegi, przestrzegali mnie przed nimi, nie kto inny tylko lekarki dermatologii. Po każdym wykonywanym zabiegu należycie ze skrupulatnościa stosowałam sie do zaleceń Pana Doktora, niekiedy po zabiegu bolała twarz czy szyja, były strupki i rumienie, ale tak postępuje gojenie się, gdy miałam pytania Doktor zawsze był uchwytny. Jestem osobą publiczną,nie wstydzę się jak na mnie patrzą ludzie.Stałam sie inna osoba, zdecydowanie radośniejszą. Mam zamiar wykonać zamykanie pajączków na udach i podudziach oraz licznych przebarwień po operacji żylaków, namawia mnie do tego mój mąż. Gratuluję Panu Doktorowi wiedzy, cierpliwości i umiejętności.

Moim kompleksem były zawsze czerwone policzki.Zimno czy wysoka temp., emocje lub, ""nie daj Boże" odrobina alkoholu powodowały, ze wyglądałam jak "ćwikłowy buraczek". Leczyłam się u polecanych mi dermatologów, nie pomogły "rozeksy",antybiotyki, zmywanie borasolem. Jedna Pani dr alergolog stwierdziła, że mam uczulenie na kakao i cytrusy, testy przez nią wykonane były ujemne. Przez lata nie zaznałam smaku czekolady i pomarańczy. We wrześniu mama namówiła mnie na zabieg laserem. Pan Doktor Maciej wykonał u mnie trzy zabiegi.Nie powiem trochę bolało przez trzy dni. Dzisiaj idę na studniówkę, jestem blada, chłopakowi sie podobam, kolezanki czerwienieją z zazdrości. Kompleks znikł, jem i piję wszystko. Dziękuje Panu Doktorowi. Idę na medycynę, kto wie czy nie będę dermatologiem.Jak chcecie to zobaczcie mnie. Kasia VI LO Radom.

Lekarz kompetentny. Wie co robi, tłumaczy wszystko pacjentowi. Można na niego liczyć, w stałym kontakcie z pacjentem. Jedyna rzecz która razi po oczach w klinice Pana Doktora to zachowanie jego i jego astystentki (szepty na ucho przy pacjencie w trakcie wizyty lekarskiej, na korytarzu) nie fajne to bardzo. Warto nad tym popracować.

Najwazniejsze to zeby był skuteczny, no i fakt ze jest wiec z tego jestem najbardziej zadowolona. im jestem czesciej u pana dr to tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze wie co robi no i tez mam z nim dobry kontakt, pewnie wszystko zalezy i od pacjenta i od lekarza:)

najwazniejsze jest kompleksowe podejscie do pacjenta i zastosowanie rowznych metod nie tylko tych drogich, ale przede wszytkim takich ktore pomoga wyprowadzic z choroby (w moim przypadku z tradziku), wlasnie takie mialam wrazenie w tym przypadku, polecam jesli ktos ma problemy dermatologiczne moge powiedziec ze ten lekarz pomoze :)

Zmorą moich młodzieńczych lat był mój wygląd, zeszpecony przez ropowiczy tradzik. Liczne blizny na twarzy sprawiły że zamykałam się w domu. Rozpoczęłam leczenie u dr A.Krajewskiego (ojca), późniejkontynuował leczenie blizn dr Maciej Krajewski (syn). Po kilku zabiegach laserowych, laserem fraxel, twarz wygładziła się.Podobnie jest na dekolcie i ramionach. Leczenie trwało blisko rok, ale warto było trochę pocierpieć.Cierpienie jest niewielkie jak widać pozytywne skutki leczenia.Mam trochę bardziej wrażliwą skórę na słońce, ale łagodzą skutki nasłonecznienia kremy. Panie nie bójcie się laseroterapii w wykonaniu lekarza profesjonalisty. Polecam leczenie prowadzone przez obu panów, syn zajmuje się laseroterapią i kosmetyką, ojciec świetny diagnosta i praktyk. Pozdrawiam Panów.

Świetny specjalista! widać że zna się na rzeczy i że pracuje na najlepszym sprzęcie, wyeliminował u mnie trądzik z czego jestem bardzo zadowolona i wdzięczna! :) najbardziej podobało mi się że kompleksowo podszedł do sprawy, dlatego wiem że to człowiek który zna się na rzeczy jak będę miala jeszcze jakis problem to na pewno się do niego wybiorę :)

po wyleczeniu tradzika pozostały mi blizny na twarzy, plecach i dekolcie.Zastosowany laser fraxel repair dał pozytywne efekty szczeggólnie na twarzy i plecach.Widoczne sa jeszcze zmiany na dekolcie,ale zdecydowanie mniejsze, można je poprawić za kilka miesięcy.Jestem zadowolona. Trochę bolało ale Doktor zastosował krem Emlla,bolało mniej.Warto było spróbować.Niezdecydowanym polecam. Nic nie pomagały mi dermabrazje chemiczne, mikrodermabrazje.Wstydziłam się pokazać ludziom. Zrobiłam się "psychiczna". Teraz mogę się pokazać ludziom.Szkoda, że nie zrobiłam tego wcześniej, jeszcze w szkole średniej, może moje życie potoczyło by się inaczej. Nic nie jest stracone. Z ładniejszą twarzą wygladam inaczej, jestem bardziej śmiała i usmiechnięta. Panowie w pracy zauwazyli moją odmianę.

Świetny diagnosta i fachowiec, poza tym kulturalny i przystojny. No może niekiedy się spóźnia do pracy ale wiemy, że dojechać z Warszawy na czas nie zawsze można. Wszystkich przyjmie, zleci badania dodatkowe,dokładnie wytłumzczy schorzenie i postępowanie w leczeniu. Jest wymagający od pacjenta aby przestrzegał jego zaleceń terapeutycznych. Jak zauważyłam jest wyjątkowo cierpliwy dla Wszystkwiedządzych o kosmetyce, leczeniu,ociekających od makijażu kapryśnych panienek". Zna się na kosmetyce, wprowadził nowoczesne metody leczenia blizn, trądziku, przebarwień, odnowy skóry, wygładzania zmarszczek i celulitu. Polecam.

suuuper! :) miałam problem z rumieniem i już go nie mam, duzy plus za kompleksowe podejście i wytłumaczenie mi sprawy, a poza tym Pan Doktor to bardzo miły człowiek:)

Wciąż poszukujesz "Dermatolog estetyczny Warszawa"?

dr
Agnieszka Bliżanowska