dr n. med. Maciej Krajewskidr n. med. Maciej Krajewski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

świetny fachowiec pomógł mi z rozległymi kłopotami skórnymi które wcześniej nie mogłem wyleczyć, widoczny efekt był już po drugiej wizycie - polecam!

jestem po pierwszej wizycie u dr i jak dla mnie na plus, bede sie leczyc na tradzik, zapytalam sie o co chcialam i udzielal mi odpowiedzi, radcja troche musialam poczekac w kolejce ale nie jakos strasznie długo, jak dla mnie ok bede czekac na efekty i dalej sie wypowiem

Najwazniejsze to zeby był skuteczny, no i fakt ze jest wiec z tego jestem najbardziej zadowolona. im jestem czesciej u pana dr to tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze wie co robi no i tez mam z nim dobry kontakt, pewnie wszystko zalezy i od pacjenta i od lekarza:)

Lekarz kompetentny. Wie co robi, tłumaczy wszystko pacjentowi. Można na niego liczyć, w stałym kontakcie z pacjentem. Jedyna rzecz która razi po oczach w klinice Pana Doktora to zachowanie jego i jego astystentki (szepty na ucho przy pacjencie w trakcie wizyty lekarskiej, na korytarzu) nie fajne to bardzo. Warto nad tym popracować.

najwazniejsze jest kompleksowe podejscie do pacjenta i zastosowanie rowznych metod nie tylko tych drogich, ale przede wszytkim takich ktore pomoga wyprowadzic z choroby (w moim przypadku z tradziku), wlasnie takie mialam wrazenie w tym przypadku, polecam jesli ktos ma problemy dermatologiczne moge powiedziec ze ten lekarz pomoze :)

Wciąż poszukujesz "Dermatolog estetyczny Warszawa"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44