dr n. med. Maciej Krajewskidr n. med. Maciej Krajewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Dr. n. med. Maciej Krajewski studia medyczne ukończył w 1998 r, początkowo pracował w Klinice Dermatologicznej MSWiA w Warszawie, a następnie w Klinice Dermatologicznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej, gdzie w 2005 r obronił doktorat z autoimmunologicznych chorób skóry.

Obecnie jest nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Od 2002 r zajmuje się także dermatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stos...

Zdecydowanie nie polecam !!! „Lekarz zainteresowany jedynie stanem swego portfela, a nie pacjentem.

Zdecydowanie nie polecam !!!
„Lekarz zainteresowany jedynie stanem swego portfela, a nie pacjentem.

Nie jestem zadowolona z wizyty u pana Doktora, nie wysluchal mnie dokladnie, powtarzal sie z pytaniami, nie spojrzal dokladnie w moje wyniki, sugerowal drogie zabiegi, o ktorych poczytalam i okazuja sie nie do konca skuteczne

Czesc dziewczyny, bylam u doktora Krajewskiego. Wydalam mnostwo pieniedzy na zabieg medycyny estetycznej, a efekt jest taki, ze wygladam obecnie gorzej niz przedtem. Krajewskiego decydowanie nie polecam!

świetny fachowiec pomógł mi z rozległymi kłopotami skórnymi które wcześniej nie mogłem wyleczyć, widoczny efekt był już po drugiej wizycie - polecam!

jestem po pierwszej wizycie u dr i jak dla mnie na plus, bede sie leczyc na tradzik, zapytalam sie o co chcialam i udzielal mi odpowiedzi, radcja troche musialam poczekac w kolejce ale nie jakos strasznie długo, jak dla mnie ok bede czekac na efekty i dalej sie wypowiem

Najwazniejsze to zeby był skuteczny, no i fakt ze jest wiec z tego jestem najbardziej zadowolona. im jestem czesciej u pana dr to tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze wie co robi no i tez mam z nim dobry kontakt, pewnie wszystko zalezy i od pacjenta i od lekarza:)

Lekarz kompetentny. Wie co robi, tłumaczy wszystko pacjentowi. Można na niego liczyć, w stałym kontakcie z pacjentem. Jedyna rzecz która razi po oczach w klinice Pana Doktora to zachowanie jego i jego astystentki (szepty na ucho przy pacjencie w trakcie wizyty lekarskiej, na korytarzu) nie fajne to bardzo. Warto nad tym popracować.

najwazniejsze jest kompleksowe podejscie do pacjenta i zastosowanie rowznych metod nie tylko tych drogich, ale przede wszytkim takich ktore pomoga wyprowadzic z choroby (w moim przypadku z tradziku), wlasnie takie mialam wrazenie w tym przypadku, polecam jesli ktos ma problemy dermatologiczne moge powiedziec ze ten lekarz pomoze :)

DOBRY SPECJALISTA, MIALEM PROBLEM Z TRADZIKIEM I POZNIEJ BLIZNAMI POTRADZKOWYMI, TERAZ JEST OK CZEKAM JESZCZE NA OSTATECZNY EFEKT BO JESTEM W TRAKCIE LECZENIA, JEST OK

suuuper! :) miałam problem z rumieniem i już go nie mam, duzy plus za kompleksowe podejście i wytłumaczenie mi sprawy, a poza tym Pan Doktor to bardzo miły człowiek:)