dr hab. n. med. Maciej Krajewski

Polecam gorąco tego lekarza. Kompetentny, rzetelny, przyjmuje z uśmiechem. Rozpoznał u mnie torbiel. Wykonał mi laparoskopię po której bardzo szybko doszłam do siebie. Szybka i trafna diagnoza. Jeżeli ktoś musi być operowany to Pan doktor zrobi to doskonale.

Lekarz godny polecenia, prowadził dwie moje ciąże ze szczęśliwym finałem i praktycznie uratował mi życie, ponieważ będąc w pierwszej ciąży inny lekarz kierując mnie na kolejne usg nie zauważył że noszę w sobie rozkładające się puste jajo. Osobiście nie zmienię lekarza do końca życia, mam zaufanie, rozmowa przebiega tak jak powinna, jest zainteresowanie pacjentką i umiejętne wyjaśnienie, serdecznie polecam

Wizyta lekarska jest przyjemna. Pacjent dobrze poinformowany.Lekarz zawsze uśmiechnięty.

Lekarz z nazwy ktory doprowadzil do krwotoku wewn. bo cos tam zostwil wczoraj ratowali zycie mojej zonie a 3 tyg temu ten specjalista spieprzyl standardowy zabieg...