Bardzo konkretny, podejściowy, po prostu ludzki, nie wyobrażam sobie leczenia u innego lekarza. Lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym pacjentom. Anna

Lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym pacjentom. Anna

Pierwszy lekarz psychiatra, który ze mną rozmawia,poświęca czas a nie tylko pyta o objawy, recepta i do domu. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, bardzo miły i kompetentny. Do choroby podchodzi kompleksowo. Wreszcie trafiłam na prawdziwego, z powołaniem i podejściem lekarza. Szczerze polecam!

Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, bardzo miły i kompetentny.
Do choroby podchodzi kompleksowo.
Wreszcie trafiłam na prawdziwego, z powołaniem i podejściem lekarza.
Szczerze polecam!

Lekarz o ogromnej wiedzy fachowej,z indywidualnym podejściem do pacjenta.Kompetentny, znajdujący czas dla każdego,bardzo ludzki.Polecamy wszystkim.Rodzina Nowak.

lekarz z powołania, kocha ludzi, nie jest rzemieślnikiem lecz obdarzony darem, niespotykanie spokojny i kompetentny, miły, potężna wiedza. Takich potrzebują pacjenci lekarzy. Tak trzymaj doktorze.

Pan dr Maciek Krąpiec potrafi "wejść w skórę" pacjenta, zrozumieć go, aż chce się u niego leczyć, jest ciepły, bardzo fajny, poświęcił mi bardzo dużo czsu i bardzo mi pomół w powrocie do zdrowia i narmalnego życia.

Mimo dobrych opinii nie mogę znaleźć kontaktu z tym lekarzem,nie wiem gdzie przyjmuje.Jeśli ktoś posiada nr tel.do przychodni,gdzie dr przyjmuje proszę podać a to ułatwi pewnie niejednej osobie kontakt z dr.by umowic wizytę(mile widziane również komentarze osób już leczących się u dra)pzdw

Jest godny polecenia Jacek

Jest godny polecenia
Jacek

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Radom"?

Gabinet Psychiatryczny
ul. Kopernika 9 m 14
Gabinet Psychiatryczny
ul. Kopernika 9 m 14

Robert Janduła

Psychiatra dziecięcy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIDENT Anna Bąk, Anna Bartel-Metrzelska, Izabela Bauer-Bartosik
ORLĄT LWOWSKICH 7/2.
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny
Krychnowicka 1
26-607 Radom
GABINET PSYCHIATRYCZNY
UL BATOREGO 11

Pamięci Katynia 12 m. 15
Radom
Centrum Specjalistycznej Opieki Ambulatoryjnej "Krychnowice"
Reja 30