lekarz Maciej Krata

Urolog

1,4
1,2

Temu lekarzowi można życzyć tylko tego , że jak on będzie chory to żeby trafił na takiego lekarza jakim jest on sam : arogancki , niegrzeczny , najważniejszy jest telefon a nie pacjent, nie nawiązuje kontakty z pacjentem , badanie przebiega może 30 sekund , a wizyta 3munuty , jeśli prosisz o skierowanie na badanie PSA to po co w tym wieku i tak pan umrze na inne choroby , zero poszanowania do starszych osób .

Zgłosiłam się z kamieniem 6mm w nerce. Na pytanie, co mógłby mi pan doktor poradzić, usłyszałam : nic. Wyśmiał mnie. Mam czekać aż kamień urośnie i porządnie zaboli. Wtedy dopiero można zadziałać. Moja wizyta trwała dokładnie 3 minuty. Spytałam : to co mam dalej robić, skoro mnie boli? Wrócić do rodzinnego. Wyszłam bez pomocy, bez diagnozy, zdegustowana. Lekarz nieuprzejmy i nieżyczliwy

Tragedia, wyszedłem z jeszcze większą niewiedzą co mi dolega. Lekarz zlewał moje pytania i odpowiadał tak abym jak najszybciej wyszedł z gabinetu. 0 zainteresowania, był bardzo agresywny i wkurzony a przede wszystkim arogancki

Byłem wczoraj z moim ojcem...nikomu nie polecam tego lekarza ,aroganckie traktowanie a całe usg trwało pół minuty do tego żadnych zaleceń .Kto dał takiemu człowiekowi dyplom lekarza.

Lekarz bardzo arogancki,z takim podejsciem do pacjenta /szczególnie do osób starszych/.Nadmienie ze wizyta ze skierowaniem na odzdział urologi w Sieradzu.Bez zadnych badan wydał /wyrok/.Po takiej diagnozie kazda osoba nie mówiąc o starszych sie załamie..Takie osoby jak ten lekarz nie powinny byc nigdy LEKARZEM.

Lekarz bardzo arogancki i opryskliwy. Mój ojciec był bardzo zawiedziony i zbulwersowany po wizycie. Zdecydowanie nie polecamy.

Nie polecam tego lekarza. Brak zainteresowania pacjentem. Pokrzykuje, arogancki, poddenerwowany, zerka na zegarek jak gdyby się gdzieś spieszył, niekompetentny. Brak słów żeby opisać rozczarowanie. Czekałam i obserwowałam ludzi wychodzących z gabinetu.Niektorzy mieli łzy w oczach. Sama wyszłam ze łzami nie z powodu diagnozy bo wiem co mi jest ale z powodu złego, a wręcz opryskliwego potraktowania mnie jako pacjenta.

Nie polecam, bardzo niemiły lekarz. Jakby był tam za karę.. lepiej wybrać innego lekarza, on ewidentnie pomylił powołanie. Tyle nerwów co mnie kosztowała ta wizyta to szkoda słów.

Nie zgadzam się z żadną z tych opinii. U dr. Macieja Krata leczę się na raka prostaty rok w przychodni w Koninie. Wyniki leczenia są dobre ( PSA na początku leczenia było 9.10 a po roku leczenia jest 0.010). Jak dla mnie przyjemny, na pytania odpowiada rzeczowo i dosadnie. PO L E C A M . Zygmunt B.

Nie zgadzam się z żadną z tych opinii.
U dr. Macieja Krata leczę się na raka prostaty rok w przychodni w Koninie.
PO L E C A M .
Zygmunt B.

Nie polecam z całego serca. Bardzo długo czekać trzeba a lekarz w 5 minut załatwia sprawę, nic nie pomaga, nie doradza ani nie daje jakich kolwiek oznak zainteresowania.