Lekarz bardzo miły i to nie wazne czy prywatnie czy na kase chorych. Byłam u niego i na jedno i na drugie. Chodze do niego juz bardzo dluzo (ponad 10 lat) teraz juz na badania kontrolne od 7 lat chodzi tez moj syn (tez juz badanai kontrolne), ktoremu zdiagnozowal szybko chorobe i ja wyleczyl - gdyby nie to dzisiaj nie wiadomo co by bylo z 1 okiem. Bardzo dobre podejscie do dzieci - wszystko im dostepnie tlumaczy co robi i po co. Goraco i z czystem sumieniem polecam tego lekarza

Goraco i z czystem sumieniem polecam tego lekarza

Moim zdaniem to bardzo kompetentny lekarz mający bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szkoda że takich lekarzy niema w kaliszu w OKULUSIE. Wyjaśnia pacjentowi informacje o chorobie w sposób dla niego zrozumiały Jest bardz miły i uprzejmy dla pacjenta. Dla niego nie ma znaczenia moim zdaniem czy to jest wizyta prywatna czy publiczna traktuje pacjentów równo wiem to bo byłam też na wizycie prywatnej u Pana DOKTORA.

Moim zdaniem to bardzo kompetentny lekarz mający bardzo dobry kontakt
z pacjentem. Szkoda że takich lekarzy niema w kaliszu w OKULUSIE.
Wyjaśnia pacjentowi informacje o chorobie w sposób dla niego zrozumiały

Bardzo dobry lekarz. Mojej 1,5 rocznej córce przepisał kropelki do oczu, ale taż wypisał skierowanie do szpitala na przekłówanie kanalika łzowego, gdyby krople nie pomagały. Na szczęście krople pomogły. Lekarz wszystko dokładnie wytłumaczył i jestem bardzo zadowolona. Wizyta przebiegła spokojnie, dziecko sie nie bało

Pan dr Król to godny polecenia specjalista, jest kompetentny i ma właściwe podejście do pacjentów, zwłaszcza do dzieci. To bardzo miły człowiek i oby wszyscy lekarze tak podchodzili do swojej pracy. Michał i Paweł z mamą

To bardzo miły człowiek i oby wszyscy lekarze tak podchodzili do swojej pracy.
Michał i Paweł z mamą

Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u pana Króla - oczywiście z polecenia- i się nie rozczarowałam... Super lekarz, miły, uprzejmy, kompetentny - i przystojny- polecam wszystkim Na pewno do niego wróce

Super lekarz, miły, uprzejmy, kompetentny - i przystojny- polecam wszystkim
Na pewno do niego wróce

Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Przepisał mi odpowiednie krople, które pomogły w dolegliwościach. Wizyta umówiona przez maila, brawo.

Bardzo fachowe podejście do pacjenta.
Przepisał mi odpowiednie krople, które pomogły w dolegliwościach.
Wizyta umówiona przez maila, brawo.

Jedyny, który przyjął prywatnie z zapaleniem oka- inni (też prywatnie)nie mieli czasu, a on przyjął poza godzinami.Wszystko wyjaśnił szybko i sprawnie. Polecam.

POLECAM !!!! Lekarz z powołania zna się na tym co robi:) miły uprzejmy optymistyczny czlowiek!-az zaraza swą pozytywnoscią.(*.*)

co tu dużo pisać. Lekarz miły, kompetentny, do problemów podchodzi szczegółowo, dokładnie. Polecam

Polecam

Lekarz godny polecenia!!! Bardzo dobre podejście do dzieci, spokojny kompetentny.

Wciąż poszukujesz "Okulista Ostrów Wielkopolski"?

ARTDENT Marczewska
Kolejowa 35/2