lekarz Maciej Król

Niestety z wizyty na wizytę moja ocena tego lekarza drastycznie spada .Byle szybciej, byle mieć z głowy. Tylko jeden sposób leczenia - Resmed i nic innego. Nieważne , że masz inne choroby, Przewlekły kaszel, astmę, przewlekłe zapalenie zatok czy gardła, przewlekły katar czy inne choroby. Nic innego tylko Tylko CPAP które nie da się w tych przypadkach stosować. Żadnego innego leczenia czy skierowania na szczegółowe badania i poszerzoną diagnostykę dotyczącą górnych dróg oddechowych. NP badanie przepływów powietrza przez nos, tomografia komputerowa CBCT dróg oddechowych., badanie saturacji w czasie snu, badanie w czasie snu farmakologicznego endoskopowe czy inne ...

Lekarz kompetentny, trafia w problem, konkretny, szybko załatwiający sprawy pacjenta. Mało gada, dużo robi. Polecam ludziom lubiących konkrety.

Mało gada, dużo robi. Polecam ludziom lubiących konkrety.

Niezwykle fachowo, przy użyciu najnowszych osiągnięć technologicznych i medycyny, krótko i na temat Chciałbym, żeby wszystkie wizyty u lekarzy wyglądały tak samo.

Wyjątkowo fachowy i kompetentny lekarz. Potrafi z wielkim znawstwem analizować zapisy i przyczyny bezdechu sennego. Gorąco polecam wszystkim, którzy maj z tym problem. Przekonałem się o tym osobiście i dzięki Pana Doktora wdrożeniu fachowego leczenia oraz mądrym radom i wskazówkom od kilku już lat nie mam tego problemu.

Bardzo niemiły, nieżyczliwy i nastawiony jedynie na zysk. Nie szanuje pacjentów, pielęgniarek i personelu technicznego.