lek. med. Maciej Kubicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, USG

Świetny chirurg naczyniowy. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył. Szkoda, że wcześniej nie trafiłam do Pana doktora tylko usuwałam żyły w szpitalu na nfz. Leczenie laserowe jest drogie lecz żyły się leczy a nie usuwa. Teraz to będę na kontrolę przychodzić tylko do pana doktora. Polecam serdecznie.

Wspaniały lekarz , cierpliwy , kompetentny , pomocny , dokładny . Polecam tego lekarza z całego serca , oby więcej takich lekarzy z powołania jak Pan doktor.

Wspaniały lekarz , cierpliwy , kompetentny , pomocny , dokładny .

Z całego serca polecam Pana doktora. Bardzo kompetentny lekarz , uprzejmy i zawsze służy pomocą. Jest dostępny w nagłych przypadkach, o czym się miałam okazję ostatnio przekonać. Godny polecenia , oby więcej takich lekarzy :)

Jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji, zaangażowania i umiejętności Pana doktora Kubicza. Ponadto Pan doktor to bardzo przystępny, ujmujący i empatyczny Tak sobie wyobrażam powołanie w tym zawodzie. Dziękuję.

Dziękuję.

21 sierpnia w Vena Medica w Rybniku miałam operowane żylaki kończyn dolnych przez doktora Macieja Kubicza oraz asystującą panią Monikę. Jestem pod wrażeniem kompetencji, cierpliwości i kultury zespołu. Mimo, że mój przypadek wymagał wyjątkowej uwagi i dużej ilości czasu, to przez cały okres trwania zabiegu czułam się bardzo komfortowo - otoczona fachową opieką. Z całą odpowiedzialnością polecam doktora Kubicza i jego zespół.

Pan Maciej Kubicz to kompetentny ,uprzejmy, cierpliwy lekarz. W kazdej sytuacji można skontaktować się z nim w przypadku problemu zdrowotnego i poprosić go o radę. Dziękuję za opiekę i cierpliwość.

Dla zainteresowanych Doktor Maciej obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej pod kierownictwem prof. K. Ziaja i mam nadzieję i pewność że ją zakończy z sukcesem!!! ps. A dla tych co im w życiu nie wyszło niech patrzą na swoje umiejętności i wiedzę :) Doktorze pozdrawiam i trzymam kciuki !!!

Doktorze pozdrawiam i trzymam kciuki !!!

bardzo pozytywnie oceniam tego lekarza kompetentny , uprzejmy ma czas na rozmowę i wytłumaczenie choroby, godny polecenia

Bardzo dobry chirurg. Szybko i trafnie postawił diagnozę. Duży plus za krótki czas oczekiwania. Dzięki panu doktorowi mogę sprawnie chodzić.

Bardzo kompetentny chirurg.Więcej takich fachowców.a społeczeństwo będzie zdrowsze i zadowolone z opieki medycznej w naszym kraju.Serdeczne podziękowania Panie Doktorze!!!!!!