lek. dent. Maciej Kurzawa

Chirurg stomatolog, Protetyk, Stomatolog

Zdecydowanie Polecam. W moim przypadku bardzo długi i skomplikowany proces, implanty, podniesienie dna zatoki, usunięcie zęba, licówki. Pan doktor ma anielską cierpliwość wszystko co robi (cały proces leczenia) bardzo dokładnie objaśnia. Cały proces leczenia bez najmniejszych komplikacji i minimalną ilością bólu,

Dr Maciej Kurzawa, szczerze polecam! Mój przypadek był pewnie trudny, usunięcie 2 zębów, podniesienie dna zatoki, odbudowa kości, plastyka dziąsła... Pan doktor miał na to dokładny plan, przedstawiony mi również na piśmie. Plan się powiódł, 2 piękne implanty gotowe. Zaangażowanie, troska o pacjenta, duża wiedza, profesjonalizm i poczucie humoru, Pan Doktor to ma. I jest wielkim fanem Agenta 007!

Dentysta porazka.Dlugi czas oczekiwania gdy doszlo do wizyty naprawy mleczakow kazal synowi usiac na fotelu zeby nam powiedziec ze ma pruchnice i po wizycie 50zl za nic.Niesty przez takie dlugie czekanie bo czekalismy kilka miesiecy i nieskutecznej wizycie u Pana Kurzawy synowi pekl juz zab.Szkoda pieniedzy, nerwow, czasu a przede wszystkim zdrowia na tego czlowieka.Najgorszy dentysta u jakiego bylem ja oraz zona.

Mam za sobą kilka wizyt u Pana Macieja w tym usuwanie 2 zębów i z czystym sumieniem mogę polecić. Bez bólu bez strachu. Pełen profesjonalizm.

Dzięki doktorowi mam nowe zęby na implantach w górnej szczęce i mostki w dolnej. Wszystko dobrze pasuje i ladnie wygląda. Bardzo solidny lekarz. Wszystko najpierw wytłumaczył, zrobił wycene a potem co zaplanował to zrobił. Duża inwestycja ale dzisiaj wiem że warto. Widać że ma dużą wiedzę. Urządzenia w gabinecie robią wrażenie. Polecam.

6 lat temu Pan Doktor zrobil mi 6 zębów na implantach i po tym czasie mogę smiało powiedziec ze to była dobra decyzja żeby robić zęby u młodego implantologa. Kilku innych rozlożyło ręce i odesłało mnie z kwitkiem. Dr Kurzawa stwierdził że jestem przypadkiem bardzo trudnym ale nie beznadziejnym i podejmie się zrobienia implantów. Mineło 6 lat więc mogę powiedzieć że wszystko się udało! Najlepszy implantolog i wspaniały człowiek. Lekarz z powołania. Doktorze dziękuję.

Naprawdę wspaniały lekarz. Zawsze bałam się dentystów teraz lecze zęby bez strachu. Profesjonalny, miły i przede wszystkim ludzki. Nieważne czy to wizyta prywatna czy na kase zawsze uśmiechniety :) polecam z czystym sumieniem :) p.s. no i przystojny ;)

Super lekarz zadzwoniłam rano a już za pół godziny zostałam przyjęta , lekarz miły delikatny nawet nie czuć znieczulenia, od dziecka chodziłam do dentysty do Kalisza który grubo kasowal od piątku potrzdbowalam wizyty ale mój lekarz mnie olal , za to Pan doktor Kurzawa rewelacja a w dodatku bardzo przystojny , od razu umowilam się na kolejną wizytę , od dzisiaj ząbki leczę u Pana Macieja :)

Pełen profesjonalizm lekarza dentysty. Kulturalny, miły, widać, że dba o dobrą opinię i ma żyłkę do tego zawodu. Co najważniejsze w pełni wytłumaczy "co i jak" w naszej sprawie i nie narzeka, jak większość dentystów. Estetyczny i schludny gabinet. Informacja sms przypominająca na tydzień przed o wizycie. Super!

Bardzo miły lekarz, dokładny i delikatny. Gabinet bardzo schludny. Jedyną wadą są kolejki, niestety tak to już jest z dobrymi lekarzami. Od teraz nie boję się stomatologów. ;)