dr Maciej Kusiński

Laryngolog

Dwa dni jeździłam ze swoją dolegliwością po szpitalach. Nigdzie nie było szans na przyjęcie - nie mówiąc o rozmowie, czy zapoznaniu się z dokumentacją medyczną - gdzie miałam skierowanie z napisem PILNE (mogłabym tu wiele napisać...). Z rozgoryczeniem stwierdziliśmy z mężem, że nasz psiak jest lepiej diagnozowany i traktowany w lecznicy weterynaryjnej. I wreszcie trafiłam na Pana doktora Macieja Kusińskiego. Cóż za człowiek!!!. To jest właśnie ludzki lekarz, niezepsuty rutyną. To lekarz, który SŁUCHA i ROZMAWIA z pacjentem - o co dziś tak trudno. Zabieg przeprowadził w sposób bardzo delikatny, ...

To lekarz, który SŁUCHA i ROZMAWIA z pacjentem - o co dziś tak trudno.
Zabieg przeprowadził w sposób bardzo delikatny, tłumacząc wszystko przed i w trakcie zabiegu. Po zabiegu kolejna rozmowa i sugestie odnośnie dalszej diagnostyki i leczenia!!!!!
Jest to młody lekarz z powołania, kompetentny, uprzejmy i na pewno godny polecenia.
Pragnę jeszcze zaznaczyć, że nie była to wizyta prywatna, lecz konsultacja w szpitalu na oddziale!!!!!!!!
Daj Boże więcej takich lekarzy, którzy nie tylko chełpią się swoim statusem zaznaczając miejsce w hierarchii, a potrafią okazać się ludzcy dla pacjenta - jak Pan Doktor.
Doktorze, życzę Panu spełnienia w tym, co Pan robi i wielu, wielu sukcesów - zasługuje Pan na to.
Pozdrawiam

Lekarz który cechuje się ogromnym profesjonalizmem i życzliwością wobec pacjenta. Wycięcie migdałków metodą koblacji wykonał perfekcyjnie (wszystko goiło się bardzo szybko i bez większego bólu,po tygodniu mogłem wrócić do pracy). Słucha i odpowiada na wszystkie pytania. Serdecznie polecam p. doktora!

Pierwszy lekarz, który zajął się poważnie moim schorzeniem. Przypadkowo trafiłam do niego na SORze, gdzie pomógł mi w 100 % wyciągając mi kamienie ze ślinianki, konsultacja po zabiegu u zupełnie przypadkowej pani laryngolog w Pulsantisie w wieku wskazującym na znajomość rzeczy, kazała mi docenić pana Macieja jeszcze bardziej. Pani nawet nie znała leku, jak został mi w szpitalu zapisany, nie mówiąc już o tym, że spojrzeć nie chciała na szwy.. Doktora skwitowała pogardliwie, że jest "z tych przejmujących się", no uśmiałam się razem z nią... Jest przejmujący się i chwała ...

Jest przejmujący się i chwała mu za to!

Bardzo dobry, cierpliwy, uprzejmy doktor, opanowany i ze swietnym podejsciem do dzieci, przez co i pacjent i rodzice są spokojni, bo są w dobrych rękach. Panie Doktorze, zyczymy sukcesów! Godny polecenia bez dwóch zdań!

Serdecznie polecam doktora Kusińskiego. Jest bardzo kompetentnym i życzliwym lekarzem. Dzięki m.in. jego wiedzy i umiejętnościom moja operacja przebiegła bezproblemowo a po operacji zajmował się mną bardzo profesjonalnie jasno wyjaśniając wszelkie zagadnienia związane z moim stanem.

Pan doktor fachowiec w każdym calu. bardzo mi pomógł dziękuję bardzo za wyrozumiałość i cierpliwość panie doktorze.

Na prawdę świetny lekarz, podchodzi do wszystkiego z humorem i wie co robi, jest na właściwym miejscu w branży :)

Polecam tego młodego i bardzo sympatycznego pana doktora. Wszystko mi wyjaśnił i pomógł skutecznie w moim problemie. Bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Dziękuję doktorze za konsultację.