Maciej Kusztan

Psychoterapeuta

Z Panem Maciejem pracuję od roku. Jest dużo trudnych a czasami bardzo trudnych momentów, ale zawsze w takich momentach czuję obecność mojego terapeuty. Pan Maciej jest zawsze skoncentrowany na tym co mówię, uprzejmy, spokojny i cierpliwy. Podziwiam jego umiejętność analitycznego myślenia i wykorzystywania wiedzy w kontekście moich problemów. To co mówi, jak interpretuje moje zachowania i to co mówię, nie zawsze jest miłe, ale zazwyczaj trafne. Pozwala mi to na refleksję i poznanie siebie takiego, jakim się wcześniej nie znałem. Nie wiedziałem, że tyle rzeczy mogłem robić nieświadomie. Poprawiły mi się relacje z bliskimi, lepiej układa mi się w pracy. Szczerze polecam Pana Macieja Kusztana.

Według mnie Pan Kusztan jest złym terapeutą. Zgłosiłem się na terapię z powodu lęku przed ludźmi. Wcześniej brałem tylko leki przeciwbólowe. Na początku terapii Pan Kusztan zapewnił mi poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu zaufałem terapeucie i otworzyłem się przed nim. Po kilku miesiącach terapii poczułem ulgę i poprawę mojego codziennego funkcjonowania. Niestety dalsze prowadzenie terapii doprowadziło mnie do stanów depresyjnych i jeszcze większych lęków. Nagminne spóźnienia oraz odwołania sesji w ostatniej chwili, bez możliwości odpracowania sprawiły, że po 1,5 rocznej zależności terapeutycznej przerwałem ten proces, choć nie było to łatwe. Przez rok leżałem w łóżku z przerwami na pracę poniżej kwalifikacji zawodowych, brałem i nadal biorę leki przeciwdepresyjne oraz stosowałem autoagresję. Od trzech miesięcy jestem w nowej terapii, dzięki której uświadomiłem sobie, że byłem w złej zależności. Powoli zaczynam z tego wychodzić. Odradzam Pana Kusztana.

Podjąłem terapię z panem Maciejem ponad rok temu. To był trudny czas, który konfrontował mnie z moimi problemami. Dzisiaj jestem zadowolony z podjętej decyzji i z pracy z panem Maciejem. Pan Maciej dba o moje emocjonalne bezpieczeństwo. Nie dostaję gotowych odpowiedzi oraz rad co mam robić - to bywa trudne, ale daje mi możliwość zrozumienia i poznania siebie i podjęcia własnej decyzji. Polecam pana Macieja.

Polecam pana Macieja.

Polecam Pana Macieja. To bardzo dobry psychoterapeuta, który pomógł mi kiedy byłam w ogromnym kryzysie życiowym.

Jestem przekonana że gdybym nie trafiła do Pana Macieja nie było by tak jak jest. A jest dobrze. Pracuję. Jestem matką i wychowuję dziecko. Wróciłam do rodziny. Uczę się. Niby nic wielkiego - ale dla mnie to być albo nie być. Dlatego dziękuję.

nie mam porownania do innych lekarzy tego rodzaju, ale pan maciek po prostu mi pomogl. dlatego oceniam go na 5 - zglosilam sie do niego kiedy bylo juz bardzo zle ze mna, a teraz jest duzo lepiej. Chociaz jeszcze dluga droga przede mna to juz czyje duza ulge i czasem sie nawet usmiecham. Moze moglby tylko przeniesc swoj gabinet, bo z krzykow ciezko sie przebic, szczegolnie w szczycie

Polecam p. Maćka Kusztana to bardzo kompetentny psychoterapeuta.

Polecam p. Maćka Kusztana to bardzo kompetentny psychoterapeuta.

Uważam, że Pan Maciej jest kompetentną osobą. Uczęszczam na terapię od roku i jestem zadowolona.

Kompetentny, w 100% skupiający się na problemie klienta, empatyczny. Jestem bardzo zadowolona z terapii, którą przeszłam u Pana Macieja.

Jestem zadowolony z terapii, choć myślałem ze będzie szło szybciej i sprawniej.

Jestem zadowolony z terapii, choć myślałem ze będzie szło szybciej i sprawniej.